649206-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion – Achizitie de Sistem de perfuzie al rinichiului donat
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie de Sistem de perfuzie al rinichiului donat
Beschreibung: Achizitie de sistem de perfuzie al rinichiului donat- conform cerințelor din caietul de sarcini si anexei la caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a zecea (10) zi inainte de termenul stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarficari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este 13.
Interne Kennung: 3846AAT/16.09.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: CONFORM CAIETULUI DE SARCINI SI A ANEXEI AFERENTE CAIETULUI DE SARCINI.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 3846AAT/16.09.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1