649211-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – „Rozbudowa systemu komunikacji elektronicznej CSIRT”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozbudowa systemu komunikacji elektronicznej CSIRT”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącej platformy komunikacji Zamawiającego, poprzez zakup Oprogramowania spełniającego warunki opisane w SOPZ wraz z udzieleniem lub zapewnieniem przez Wykonawcę udzielenia Zamawiającemu stosownej licencji umożliwiającej korzystanie z Oprogramowania na zasadach wynikających z Warunków Licencyjnych wraz ze świadczeniem usługi wsparcia na warunkach wskazanych w SOPZ oraz w Dokumentacji.
Interne Kennung: ZZOSE.2611.36.2026.518.JSK[CCN]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 739 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 4. Po złożeniu ofert Zamawiający dokona badania i oceny ofert, w tym poprawy omyłek, na podstawie art. 223 ustawy Pzp. 5. Po dokonaniu badania i oceny ofert, Zamawiający na podstawie art. 126 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę, który złożył najwyżej ocenioną ofertę do złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz na podstawie art. 139 ust. 2 wezwanie Wykonawcę, który złożył najwyżej ocenioną ofertę do złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 tj. JEDZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącej platformy komunikacji Zamawiającego, poprzez zakup Oprogramowania spełniającego warunki opisane w SOPZ wraz z udzieleniem lub zapewnieniem przez Wykonawcę udzielenia Zamawiającemu stosownej licencji umożliwiającej korzystanie z Oprogramowania na zasadach wynikających z Warunków Licencyjnych wraz ze świadczeniem usługi wsparcia na warunkach wskazanych w SOPZ oraz w Dokumentacji.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji: 1) W ramach prawa opcji nr 1 – możliwość zakupienia licencji Oprogramowania dla 500 użytkowników na kolejny rok po upływie okresu wynikającego z zamówienia podstawowego; 2) W ramach prawa opcji nr 2 – możliwość zakupu licencji Oprogramowania dodatkowo dla max. 200 użytkowników zarówno w okresie świadczenia zamówienia podstawowego, jak również w okresie świadczenia prawa opcji nr 1. - Szczegółowy opis zamówienia opcjonalnego określony został w załączniku nr 5 do SWZ – Wzorze umowy.
649211-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – „Rozbudowa systemu komunikacji elektronicznej CSIRT”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72262000 Software development services, 72260000 Software-related services, 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: