649225-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Dostawa oleju napędowego na potrzeby Swarzędzkiego Przedsiębiorstwa Komunalnego sp. z o. o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oleju napędowego na potrzeby Swarzędzkiego Przedsiębiorstwa Komunalnego sp. z o. o.
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawy oleju napędowego w zależności od temperatury otoczenia (okresu) odpowiednio: letniego, zimowego, spełniającego wymogi Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. poz. 1018) – Olej napędowy „standardowy” lub odpowiednio „o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych”.
Interne KennungSPK.271-8/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPełen opis wymagań, sposób komunikacji, sposób składania i otwarcia ofert oraz wszelkie niezbędne informacje zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawy oleju napędowego w zależności od temperatury otoczenia (okresu) odpowiednio: letniego, zimowego, spełniającego wymogi Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych – Olej napędowy „standardowy” lub odpowiednio „o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych” - w szacunkowej ilości 800000 litrów.