649228-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – Nákup výpočtovej techniky 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup výpočtovej techniky 1
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie výpočtovej techniky. Rozsah predmetu zákazky je podrobne vymedzený v časti B.2 Súťažných podkladov. Súčasťou predmetu zákazky je doprava na miesto plnenia, inštalácia tovaru, uvedenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy. Verejný obstarávateľ vyžaduje, aby cena stanovená za predmet zákazky obsahovala všetky náklady súvisiace s predmetom verejného obstarávania v súlade s opisom predmetu zákazky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
649228-2026 - Competition
Slovakia – Computer equipment and supplies – Nákup výpočtovej techniky 1
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Nákup výpočtovej techniky 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001