649266-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa Sprzętu i Oprogramowania na potrzeby rozbudowy istniejącej infrastruktury integracyjnej, wraz z Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Sprzętu i Oprogramowania na potrzeby rozbudowy istniejącej infrastruktury integracyjnej, wraz z Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Sprzętu i Oprogramowania na potrzeby rozbudowy istniejącej infrastruktury integracyjnej, wraz z Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy. 1) w zakresie zamówienia podstawowego: a) dostawa 4 szt. Sprzętu IBM MQ Appliance M2003A z Oprogramowaniem standardowym wskazanym w Tabeli nr 2 w wierszu nr 2 lub Sprzętu równoważnego z Oprogramowaniem standardowym oraz Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego; b) dostawa Oprogramowania IBM Cloud Pak for Integration Virtual Processor Core License w liczbie 72 szt. licencji, wskazanego w Tabeli nr 2 w wierszu nr 1 lub oprogramowania równoważnego zgodnego z wymaganiami OPZ, wraz z Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy. 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: a) dostawa do 2 szt. Sprzętu IBM MQ Appliance M2003A z Oprogramowaniem standardowym wskazanym w Tabeli nr 7 w wierszu nr 2 lub Sprzętu równoważnego z Oprogramowaniem standardowym oraz Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego; b) dostawa Oprogramowania IBM Cloud Pak for Integration Virtual Processor Core w liczbie do 36 szt. licencji, wskazanego w Tabeli nr 7 w wierszu nr 1 lub oprogramowania równoważnego zgodnego z wymaganiami OPZ, wraz z Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Interne KennungPN/69/25/HYDB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: a) dostawa 4 szt. Sprzętu IBM MQ Appliance M2003A z Oprogramowaniem standardowym wskazanym w Tabeli nr 2 w wierszu nr 2 lub Sprzętu równoważnego z Oprogramowaniem standardowym oraz Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego; b) dostawa Oprogramowania IBM Cloud Pak for Integration Virtual Processor Core License w liczbie 72 szt. licencji, wskazanego w Tabeli nr 2 w wierszu nr 1 lub oprogramowania równoważnego zgodnego z wymaganiami OPZ, wraz z Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy. 2) w zakresie zamówienia objętego opcją: a) dostawa do 2 szt. Sprzętu IBM MQ Appliance M2003A z Oprogramowaniem standardowym wskazanym w Tabeli nr 7 w wierszu nr 2 lub Sprzętu równoważnego z Oprogramowaniem standardowym oraz Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego; b) dostawa Oprogramowania IBM Cloud Pak for Integration Virtual Processor Core w liczbie do 36 szt. licencji, wskazanego w Tabeli nr 7 w wierszu nr 1 lub oprogramowania równoważnego zgodnego z wymaganiami OPZ, wraz z Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenW zakresie zamówienia objętego opcją: a) dostawa do 2 szt. Sprzętu IBM MQ Appliance M2003A z Oprogramowaniem standardowym wskazanym w Tabeli nr 7 w wierszu nr 2 lub Sprzętu równoważnego z Oprogramowaniem standardowym oraz Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego; b) dostawa Oprogramowania IBM Cloud Pak for Integration Virtual Processor Core w liczbie do 36 szt. licencji, wskazanego w Tabeli nr 7 w wierszu nr 1 lub oprogramowania równoważnego zgodnego z wymaganiami OPZ, wraz z Gwarancją Producenta na okres 12 miesięcy.