649275-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Przebudowa infrastruktury tramwajowej na skrzyżowaniu ulic Towarowej i Prostej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa infrastruktury tramwajowej na skrzyżowaniu ulic Towarowej i Prostej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Towarowej i ul. Prostej oraz budowę relacji skrętnych na rondzie Daszyńskiego i wykonanie peronu technicznego w ul. Prostej.
Interne Kennung: DEZ/122/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://tw.ezamawiajacy.pl/; podzakładka dla przedmiotowego postępowania: https://tw.ezamawiajacy.pl/pn/tw/demand/312137/notice/public/details dostępna w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu postępowania).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Towarowej i ul. Prostej oraz budowę relacji skrętnych na rondzie Daszyńskiego i wykonanie peronu technicznego w ul. Prostej
649275-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DEZ/122/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45234126 Tramline construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001