See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verrwerving van grondgebonden luchtverdedigingssystemen van zeer korte, korte en middellange dracht
Beschreibung: Verrwerving van grondgebonden luchtverdedigingssystemen van zeer korte, korte en middellange dracht
Interne Kennung: 25AC009
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25AC009 - 1
Beschreibung: Het Koninkrijk België wenst toe te treden tot een bestaand contractueel voertuig dat door het Koninkrijk der Nederlanden ter beschikking wordt gesteld voor de verwerving van: • tien (10) NASAMS-vuureenheden; • de voor opleiding vereiste simulatoren; • de initiële ondersteuningsdiensten; • opleidingsdiensten; • technische documentatie; • bijhorende uitrustingen, accessoires en opties. De Belgische deelname zal worden geformaliseerd door middel van een Program Arrangement dat met het Koninkrijk der Nederlanden wordt gesloten in het kader van het bestaande FMOU betreffende de BEL-NLD-samenwerking op het gebied van Surface Based Air Missile Defence (SBAMD).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 25AC009 - 2
Beschreibung: Het Koninkrijk België wenst toe te treden tot een bestaand contractueel voertuig dat door het Koninkrijk der Nederlanden ter beschikking wordt gesteld voor de verwerving van: • veertien (14) Multi Mission Radars (MMR); • de initiële ondersteuningsdiensten; • opleidingsdiensten; • technische documentatie; • bijhorende uitrustingen, accessoires en opties. De Belgische deelname zal worden geformaliseerd door middel van een Program Arrangement dat met het Koninkrijk der Nederlanden wordt gesloten in het kader van het bestaande FMOU betreffende de BEL-NLD-samenwerking op het gebied van Surface Based Air Missile Defence (SBAMD).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 25AC009 - 3
Beschreibung: Het Koninkrijk België wenst toe te treden tot een bestaand contractueel voertuig dat door het Koninkrijk der Nederlanden ter beschikking wordt gesteld voor de verwerving van: • twintig (20) SkyRanger 30-systemen; • de initiële ondersteuningsdiensten; • opleidingsdiensten; • technische documentatie; • bijhorende uitrustingen, accessoires en opties. De Belgische deelname zal worden geformaliseerd door middel van een Program Arrangement dat met het Koninkrijk der Nederlanden wordt gesloten in het kader van het bestaande FMOU betreffende de BEL-NLD-samenwerking op het gebied van Surface Based Air Missile Defence (SBAMD).
Interne Kennung: 3