649314-2026 - Ergebnis
Litauen – Arzneimittel – 8107974 Vaistai ir medicininės paskirties priemonės (Nr. 10862-2), pirkimo ID Nr. 8107974
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 8107974 Vaistai ir medicininės paskirties priemonės (Nr. 10862-2), pirkimo ID Nr. 8107974
Beschreibung: Vaistai ir medicininės paskirties priemonės - perkami įvairūs vaistai ir medicininės paskirties priemonės. Sutartis galioja 12 mėnesių ir gali būti pratęsta 1 kartą 12 mėnesių. Sutarties prątęsimo atveju maksimalūs Sutarties objekto kiekiai yra skaičiuojami iš naujo. Pirkimo dalių vertė (biudžetas) be PVM yra viešinama ir nurodyta prie konkrečių pirkimo dalių skelbime apie pirkimą. Pirkimo dalių vertė be PVM nurodyta 24 mėn. laikotarpiui.
Vorherige Bekanntmachung: 375406-2026
Interne Kennung: 8107974
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Natrio chloridas irig. 3000 ml su standžiomis jungtimis
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Natrio chloridas irig. 3000 ml
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Natrio chloridas irig. 5000 ml
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Natrio chloridas irig. 500 ml
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Natrio chloridas irig. 1000 ml
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Natrio chloridas 4,5 mg/ml
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Sorbitolis/Manitolis irig.3000ml
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0008
Titel: Žaizdų plovimo tirpalas 750 - 1000 ml
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Žaizdų plovimo tirpalas 500 -750 ml
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Žaizdų gelis 100-250 g/ml
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Sterilus Balansuotas druskų tirpalas 500 ml
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Vandenyje tirpūs vitaminai: tiaminas, riboflavinas, nikotinamidas, piridoksinas, biotinas,pantoteno rūgštis, folio rūgštis, cianokobalaminas ir vitaminas C.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Enterinės mitybos mišinys standartinis
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Baltyminis maisto priedas milteliais
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Enterinės mitybos mišinys su padidintu baltymu ir skaidulomis
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Enterinė standartinė mityba diabetikams
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Didelės energinės vertės spec. medicininės paskirties maisto produktas.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Didelės energetinės vertės spec. medicininės paskirties maisto produktas su skaidulomis.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Didelės energetinės vertės spec. medicininės paskirties maisto produktas
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Specialios medicininės paskirties maisto produktas, paruoštas vartoti kremo/pudingo konsistencijos
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Nifedipinas pail.veikimo
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Flumazenilis
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Piridoksinas
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Metronidazolas
Interne Kennung: 25