649319-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa i wdrożenie systemu audio-video do debriefingu, w tym egzaminowania OSCE wraz z wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie systemu audio-video do debriefingu, w tym egzaminowania OSCE wraz z wyposażeniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu audio-video do debriefingu, w tym egzaminowania OSCE wraz z wyposażeniem na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie umożliwiająca stworzenie mobilnych stacji egzaminacyjnych OSCE wraz z mobilnym wyposażeniem niezbędnym do przeprowadzenia egzaminu OSCE na kierunkach medycznych poprzez bezpośrednią ocenę studenta w czasie egzaminu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: 2.1. Załączniku nr 9- Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia- Opis systemu symulacyjnego 3 moduły 2.3. Załączniku nr 10- Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia- Lista wyposażenia systemu symulacyjnego 3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Dodatkowa klasyfikacja: 32321200-1 – Urządzenia audiowizualne 51310000-8 – Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo 33100000-1 – Urządzenia medyczne 44112310-4 – Ścianki działowe 45421152-4 – Instalowanie ścianek działowych 30200000-1 -Urządzenia komputerowe 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 39150000-8- Różne meble i wyposażenie 4. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99. Zadanie 3 Utworzenie Uniwersyteckiego Centrum Egzaminów Medycznych, zgodnie ze standardami OSCE, w Hali widowiskowo- sportowej Projekt: Dostawa i wdrożenie systemu audio-video do debriefingu, w tym egzaminowania OSCE PRU Projekt 3 - Utworzenie Uniwersyteckiego Centrum Egzaminów Medycznych, zgodnie ze standardami OSCE, w Hali widowiskowo-sportowej.
Interne KennungDZP.25.59.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp ponieważ wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod nr Dz.U. S:68/2025 220839-2025 w dniu 7 kwietnia 2025 r. poz.185.1
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001