2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hidrogeološka strokovna, nadzorna in upravna dela - Ob Savi, Kranj
Beschreibung: Namen naročila je zagotovitev hidrogeoloških strokovnih, nadzornih in upravnih storitev, potrebnih za spremljanje izvedbe treh črpalnih in dveh ponikalnih vrtin za potrebe izrabe plitve geotermalne energije s toplotnimi črpalkami sistema voda–voda na območju stanovanjske soseske Ob Savi v Kranju.
Interne Kennung: JN-79712
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Naročnik je določil krajši rok za prejem ponudb, ker je izpolnjen pogoj iz šestega odstavka 40. člena ZJN-3, ki določa, da lahko naročnik določi krajši rok za prejem ponudb, če je ocenjena vrednost javnega naročila nižja od vrednosti iz drugega odstavka 22. člena tega zakona.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 555447
649322-2026 - Competition
Slovenia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Hidrogeološka strokovna, nadzorna in upravna dela - Ob Savi, Kranj
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierJN-79712
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
LotLOT-0000
Internal identifier555447