See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku oraz interesu majątkowego Powiatu Ostrowskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Powiatu Ostrowskiego oraz jego jednostek organizacyjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 479569-2025
Interne Kennung: RPZ.272.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenia mienia
Beschreibung: Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku, ubezpieczenie OC