See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa i wdrożenie systemu PROK-SYS
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa centralnego systemu informatycznego do obsługi procesów związanych z digitalizacją akt postępowań przygotowawczych w sprawach karnych, zarządzania sprawami i obsługi wymiany informacji z instytucjami zewnętrznymi oraz do obsługi procesów udostępniania zdigitalizowanych akt upoważnionym podmiotom, a także integracja komponentów PROK-SYS projektowanych w ramach projektu „Rozwój Systemu Digitalizacji Akt Postępowań Przygotowawczych w Sprawach Karnych(iSDA-2.0)”. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa § 2 Wzoru umowy (Załącznik nr 2 do SIWZ) oraz Załącznik nr 1 do SIWZ (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy).
Interne Kennung: PK XF 261.29.2018
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48517000 IT-Softwarepaket, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 48620000 Betriebssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający może zlecać Wykonawcy Usługi rozwoju Systemu, o których mowa w § 2 ust. 2 lit. f Wzoru umowy w okresie obowiązywania Umowy do dnia zakończenia okresu obowiązywania gwarancji, zgodnie z §8ust. 9 Wzoru umowy. Zamawiający może dokonywać zleceń realizacji Usług rozwoju Systemu wielokrotnie w okresie wskazanym w zdaniu pierwszym, do momentu wykorzystania limitu środków, określonych w pkt 2. 2. Wartość Usług rozwoju Systemu zlecanych Wykonawcy nie przekroczy 40 % Wynagrodzenia Wykonawcy(Prawo Opcji). Wartość Usług świadczonych w ramach poszczególnych zleceń rozwoju Systemu określana jest w oparciu o ustaloną przez Strony pracochłonność Systemu (w roboczogodzinach) oraz koszt roboczogodziny określony w Ofercie (formularzu ofertowym) Wykonawcy. Wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji poszczególnych zleceń rozwoju Systemu ma charakter ryczałtowy. Wykonawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie w przypadku, gdy rzeczywista pracochłonność Usługi rozwoju Systemu okaże się wyższa niż określona w zleceniu realizacji Usługi rozwoju Systemu. 3. Zlecenie Usług rozwoju Systemu stanowi uprawnienie Zamawiającego, objęte Prawem Opcji. W przypadku nie wykorzystania przez Zamawiającego Prawa Opcji Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego żadne roszczenia z tego tytułu. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Prawa Opcji w sytuacji wystąpienia zmian w przepisach prawa powszechnie obowiązującego, w regulacjach wewnętrznych Zamawiającego, zmianach technologicznych w zakresie infrastruktury Zamawiającego, powodujących konieczność wprowadzenia modyfikacji w Systemie. 5. Zakres Usług rozwoju Systemu został określony w § 9 ust. 5 Wzoru umowy. 6. Wykonawca przystępuje do realizacji zlecenia w terminie określonym w oświadczeniu o wykorzystaniu PrawaOpcji, nie krótszym niż 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o wykorzystaniu Prawa Opcji przez Wykonawcęlub w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o wykorzystaniu Prawa Opcji przez Wykonawcę, jeślitermin rozpoczęcia prac nie został określony w tym oświadczeniu. 7. Wynagrodzenie Wykonawcy za należyte wykonanie Przedmiotu Umowy w ramach Prawa Opcji odnosi się do poszczególnych zleceń Usług rozwoju Systemu, składanych w ramach oświadczeń Zamawiającego o wykorzystaniu Prawa Opcji, zgodnie z zasadami określonymi w § 9 wzoru Umowy i jest ustalane w oparciu o pracochłonność wykonania Usług określoną w zleceniu Usług rozwoju Systemu, określoną w roboczogodzinach oraz koszt roboczogodziny wskazany w Ofercie (formularzu ofertowym) Wykonawcy.