649375-2026 - Wettbewerb
Lettland – Klempner- und Heizungsinstallationsbedarf – Celtniecības, apkures tīklu, siltummezglu, ūdens apgādes un kanalizācijas iekārtu un materiālu piegāde
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Celtniecības, apkures tīklu, siltummezglu, ūdens apgādes un kanalizācijas iekārtu un materiālu piegāde
Beschreibung: Celtniecības, apkures tīklu, siltummezglu, ūdens apgādes un kanalizācijas iekārtu un materiālu piegāde
Interne Kennung: RN 2026/51
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115200 Klempner- und Heizungsinstallationsbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.daļa – Celtniecības materiālu piegāde
Los: LOT-0002
Titel: 2.daļa – Apkures tīklu, ūdens apgādes un kanalizācijas iekārtu un materiālu piegāde
Los: LOT-0003
Titel: 3.daļa – Ventilācijas sistēmu gultņu un ķīļsiksnu piegāde
Los: LOT-0004
Titel: 4.daļa – Sanitāro mezglu materiālu piegāde
Los: LOT-0005
Titel: 5.daļa – Vadības bloku un to sastāvdaļu piegāde
Los: LOT-0006
Titel: 6.daļa – Siltummaiņu piegāde
Los: LOT-0007
Titel: 7.daļa – Cirkulācijas sūkņu piegāde
Los: LOT-0008
Titel: 8.daļa – Kokmateriālu piegāde
Los: LOT-0009
Titel: 9.daļa – Skrūvju un būvstiprinājumu piegāde
Los: LOT-0010
Titel: 10.daļa – Schüco sistēmas logu un durvju furnitūras piegāde