649403-2025 - Wettbewerb
Polen – Internetdienste – Zakup usług w zakresie symetrycznego dostępu do sieci Internet
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usług w zakresie symetrycznego dostępu do sieci Internet
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest zakup usług telekomunikacyjnych polegających na zestawieniu, uruchomieniu i udostępnianiu przez całą dobę (24 godz.) w okresie 36 miesięcy symetrycznych kablowych łączy dostępowych zapewniających dostęp do Internetu w następujących lokalizacjach będących w użytkowaniu Zamawiającego tj.: Warszawa, Al. J. Ch. Szucha 21 Warszawa, ul. Karmazynowa 1a Warszawa, ul. Taneczna 73 Warszawa, ul. Taneczna 67B Warszawa, ul. Miodowa 10 (Lokalizacja objęta prawem opcji) Warszawa, ul. Krywulta 2 (Lokalizacja objęta prawem opcji) Warszawa, ul. Krucza 38/42 Warszawa, Al. J. Ch. Szucha 23 W celu realizacji Usługi, Zamawiający zapewni Wykonawcy dostęp w niezbędnym zakresie do wskazanych obiektów, również tych których nie jest właścicielem, a są w jego użytkowaniu.
Interne KennungBP.260.59.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie świadczenia usługi dla Lokalizacji przy ul. Miodowej 10 w Warszawie oraz ul. Krywulta 2 w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące opcji wskazane są w Załączniku nr 1 (OPZ) pkt IV oraz Załączniku nr 2 do SWZ (PPU).