See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszerek beszerzése - DBR
Beschreibung: DBR felállítása, a Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet és a Parádfürdői Állami Kórház részére élelmiszerek beszerzésére 8 kategóriában (részben). 1) Jelen eljárás a DBR létrehozására irányul. Az eljárás becsült értékére tekintettel a Kbt. Második része kerül alkalmazásra a Kbt. 106-107. § szerint, azaz a dinamikus beszerzési rendszer (továbbiakban DBR) felállítására (ún. első, részvételi szakasz) és megvalósítására (ún. második, ajánlattételi szakasz) irányuló közbeszerzési eljárás szabályai szerint. A DBR-be történő felvételre Ajánlatkérő a meghívásos eljárás részvételi szakaszának szabályait, a DBR-beli beszerzések megvalósítására a meghívásos eljárás ajánlattételi szakaszának szabályait alkalmazza a DBR-re irányadó eltérésekkel. [Kbt. 107. § (1)-(2) bekezdése]. Felhívjuk a Részvételre jelentkezők figyelmét, hogy a DBR jelen első, részvételi szakaszában a Részvételre jelentkező nem tehet ajánlatot! 2) Ajánlatkérő a DBR jelen, részvételi szakaszában 8 kategóriát (rész) határoz meg. 1. kategória(rész) : Szárazáru, befőttek, üdítők, fűszértáruk 2. kategória(rész) : Tőkehús, szalonna 3. kategória(rész) : Baromfihúsok, hal 4. kategória(rész) : Töltelékáru 5. kategória(rész) : Kenyér és pékáru 6. kategória(rész) : Tej, tejtermékek 7. kategória(rész) : Mirelit 8. kategória(rész) : Friss zöldség, gyümölcs, savanyúság, tojás A DBR fennállásának időtartama: a DBR felállításától számított 60 hónap időtartam. Részvételi jelentkezés szabályai 3) A DBR fennállási ideje alatt bármikor, bármely olyan gazdasági szereplő (részvételre jelentkező) kérheti a rendszerbe való felvételét, aki - nem áll a kizáró okok hatálya alatt - megfelel az alkalmassági követelményeknek és - benyújtotta a közbeszerzési dokumentumoknak megfelelő részvételi jelentkezését. A DBR-be való felvétel feltétele a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott részvételi jelentkezés benyújtása, az alkalmassági előírásoknak való megfelelés előzetes igazolása, és az előírt kizáró okok fenn nem állása. 4) A DBR-hez való csatlakozás lehetősége - a közbeszerzési dokumentumoknak megfelelő részvételi jelentkezés benyújtásával - folyamatos, a második, ajánlattételi szakaszban pedig a DBR - éppen aktuális számú, az adott közbeszerzési részbe felvett - valamennyi résztvevője ajánlatot nyújthat be. A) A részvételi jelentkezéseket a DBR első, részvételi szakaszában a részvételi határidőig van lehetőség benyújtani. B) A DBR első, részvételi szakaszában előírt részvételi határidő lejártát követően a már felállított DBR-hez van lehetőség csatlakozni (részvételi jelentkezést benyújtani), annak fennállásnak teljes időtartama alatt bármikor. 5) Azon gazdasági szereplők tehát, akik az első, részvételi szakaszban a részvételi határidő lejártáig nem nyújtották be a DBR-be való részvételi jelentkezésüket, azt az első, részvételi szakasz összegezésének megküldését követően tehetik meg, a DBR fennállásának teljes időtartama alatt bármikor. Az első, részvételi szakasz összegezésének kiküldését követő részvételi jelentkezés esetén is a részvételi jelentkezésben szükséges benyújtani valamennyi olyan dokumentumot, amelynek benyújtását a részvételi felhívás és a részvételi dokumentáció kötelezően előír. A később jelentkezők érvényes részvételi jelentkezést követően kerülnek felvételre a DBR-be, és csak a felvételt követően jogosultak arra, hogy a második, ajánlattételi szakaszban részt vegyenek. 6) Felhívjuk a jelentkezők figyelmét arra, amennyiben a részvételi jelentkezésüket a DBR létrehozására irányuló részvételi határidő lejártát követően, de az összegezés kiküldését megelőzően nyújtják be, úgy a részvételi jelentkezésük ezen értékelési szakaszban elkésettnek minősül. Ez esetben a fenti 5) pontban foglaltak irányadók. 7) A részvételre jelentkezőknek a DBR felállítására irányuló első, részvételi szakaszban benyújtott részvételi jelentkezésében az EEKD IV. fejezet „alfa” pontjának kitöltésével kell előzetesen nyilatkozniuk az alkalmassági minimumkövetelmény(ek)nek való megfelelésről. Az alkalmassági minimumkövetelmény(ek) körében előírt igazolásokat a részvételi jelentkezésben nem kell csatolni, azokat a második, ajánlattételei szakaszban, az Ajánlatkérő Kbt. 69.§ (4) bekezdésében foglalt felhívása alapján szükséges benyújtani. 8) Felhívjuk a részvételre jelentkezők figyelmét, hogy a DBR jelen első, részvételi szakaszában a részvételre jelentkező nem tehet ajánlatot! 9) Ajánlatkérő a DBR második, ajánlattételi szakaszában az ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb ár kiválasztási szempont alapján értékeli, tekintettel arra, hogy a második, ajánlattéli szakasz közbeszerzési dokumentumaiban és műszaki leírásaiban, valamint a szerződés-tervezetekben az elvárt minőségi és műszaki követelmények konkrétan meghatározásra kerülnek, valamint az ajánlattételi felhívással egyidejűleg megküldésre kerülő szerződés-tervezetben meghatározott feltételek teljesítése esetén az áru megfelel Ajánlatkérő igényeinek, további minőségi és műszaki jellemzők nem befolyásolják a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását. Az ajánlati árra vonatkozó egyéb követelményeket Ajánlatkérő az ajánlattételi szakaszban határozza meg. 10) Ajánlatkérő jelen eljárásban keretszámot nem határoz meg. 11) Ajánlatkérő az eljárás második, ajánlattételi szakaszában az egyes ajánlattételi felhívásokban az ajánlattételi határidőt legalább 5 munkanapban kívánja meghatározni. Részvételre jelentkezőnek részvételi jelentkezésben nyilatkoznia kell a legalább 5 munkanapos munkanapos ajánlattételi határidő elfogadásáról. 12) Ajánlatkérő az egyes kategóriákban lefolytatott ajánlattételi szakaszokat részekre bonthatja.
Interne Kennung: EKR001205862026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő felhívja Részvételre jelentkezők figyelmét, hogy a részvételi felhívás III.1.3.) pontja szerinti valamennyi alkalmassági minimumkövetelményt és ezek előírt igazolási módját a minősített Ajánlattevők hivatalos jegyzékébe történő felvétel feltételét képező minősítési szempontokhoz, valamint a Közbeszerzési Hatóság „bronz” fokozatú minősítéséhez képest szigorúbban határozta meg. Ugyanis az Ajánlatkérő által előírt műszaki szakmai referencia alkalmasság tárgyában és mértékében eltér a „bronz” fokozatú minősítéshez szükséges követelményektől.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szárazáru, befőttek, üdítők, fűszértáruk
Beschreibung: Konzervek, befőttek, üdítők, gabonatermékek, száraztészták, cukor áru, édesítőszerek, kekszek, ostyák, fűszért áruk, szárazfőzelékek, olajos magvak. Az ajánlattételi szakaszban a keretszerződések időtartama 12 hónap időtartamú lesz. A keretszerződés 12 hónapos időtartamára vonatkozó együttesen felhasználható keretösszeg várható összege: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: nettó 39.200.000,- Ft. Parádfürdői Állami Kórház: nettó 5.610.000,- Ft. Ajánlatkérő a keretösszegenként, azok 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A keretösszegek pontos mértékét, tekintettel arra, hogy Ajánlatkérő a konkrét beszerzési mennyiségeket és a rájuk irányadó keretösszegeket az ajánlattételi szakaszokban tudja majd meghatározni, az ajánlattételi felhívások fogják tartalmazni. Várható éves mennyiségi megoszlás: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: Összesen 146 féle termék, összesen 32 805 kg/év és 3 780 liter/év és 316 917 db/év Parádfürdői Állami Kórház: Összesen 110 féle termék, összesen 5 824 kg/év és 685 liter/év és 13 150 db/év Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkezők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő hangsúlyozza, hogy ahol jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban gyártóra és/vagy típusra való hivatkozás található, ez csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Ajánlattevő ajánlatában bármely más olyan termék szerepeltethet, amely az adott feltételeknek megfelel, és a megnevezettel egyenértékű, azzal, hogy az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001205862026/1
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Tőkehús, szalonna
Beschreibung: A teljes 60 hónapra rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 171 240 000,- Ft. Az ajánlattételi szakaszban a keretszerződések időtartama 12 hónap időtartamú lesz. A keretszerződés 12 hónapos időtartamára vonatkozó együttesen felhasználható keretösszeg várható összege: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: nettó 30.797.000,- Ft. Parádfürdői Állami Kórház: nettó 3.451.000,- Ft. Ajánlatkérő a keretösszegenként, azok 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A keretösszegek pontos mértékét, tekintettel arra, hogy Ajánlatkérő a konkrét beszerzési mennyiségeket és a rájuk irányadó keretösszegeket az ajánlattételi szakaszokban tudja majd meghatározni, az ajánlattételi felhívások fogják tartalmazni. Várható éves mennyiségi megoszlás: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: Összesen 22 féle termék, összesen 16510 kg/év Parádfürdői Állami Kórház: Összesen 11 féle termék, összesen 2020 kg/év. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkezők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő hangsúlyozza, hogy ahol jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban gyártóra és/vagy típusra való hivatkozás található, ez csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Ajánlattevő ajánlatában bármely más olyan termék szerepeltethet, amely az adott feltételeknek megfelel, és a megnevezettel egyenértékű, azzal, hogy az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001205862026/2
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Baromfihúsok, hal
Beschreibung: A teljes 60 hónapra rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 100 345 000,- Ft. Az ajánlattételi szakaszban a keretszerződések időtartama 12 hónap időtartamú lesz. A keretszerződés 12 hónapos időtartamára vonatkozó együttesen felhasználható keretösszeg várható összege: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: nettó 17.499.000,- Ft. Parádfürdői Állami Kórház: nettó 2.570.000,- Ft. Ajánlatkérő a keretösszegenként, azok 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A keretösszegek pontos mértékét, tekintettel arra, hogy Ajánlatkérő a konkrét beszerzési mennyiségeket és a rájuk irányadó keretösszegeket az ajánlattételi szakaszokban tudja majd meghatározni, az ajánlattételi felhívások fogják tartalmazni. Várható éves mennyiségi megoszlás: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: Összesen 11 féle termék, összesen 13290 kg/év. Parádfürdői Állami Kórház: Összesen 6 féle termék, összesen 1940 kg/év. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkezők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő hangsúlyozza, hogy ahol jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban gyártóra és/vagy típusra való hivatkozás található, ez csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Ajánlattevő ajánlatában bármely más olyan termék szerepeltethet, amely az adott feltételeknek megfelel, és a megnevezettel egyenértékű, azzal, hogy az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001205862026/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0004
Titel: Töltelékáru
Beschreibung: A teljes 60 hónapra rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 116 693 500,- Ft. Várható éves mennyiségi megoszlás(tájékoztató adatok): Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: Összesen 23 féle termék, összesen 10 990 kg/év és 9 600 db/év. Parádfürdői Állami Kórház: Összesen 15 féle termék, összesen 2 125 kg/év és 1 000 db/év. Az ajánlattételi szakaszban a keretszerződések időtartama 12 hónap időtartamú lesz. A keretszerződés 12 hónapos időtartamára vonatkozó együttesen felhasználható keretösszeg várható összege: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: nettó 19.912.700,- Ft. Parádfürdői Állami Kórház: nettó 3.426.000,- Ft. Ajánlatkérő a keretösszegenként, azok 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A keretösszegek pontos mértékét, tekintettel arra, hogy Ajánlatkérő a konkrét beszerzési mennyiségeket és a rájuk irányadó keretösszegeket az ajánlattételi szakaszokban tudja majd meghatározni, az ajánlattételi felhívások fogják tartalmazni. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkezők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő hangsúlyozza, hogy ahol jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban gyártóra és/vagy típusra való hivatkozás található, ez csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Ajánlattevő ajánlatában bármely más olyan termék szerepeltethet, amely az adott feltételeknek megfelel, és a megnevezettel egyenértékű, azzal, hogy az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001205862026/4
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Kenyér és pékáru
Beschreibung: A teljes 60 hónapra rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 187 924 700,- Ft. Az ajánlattételi szakaszban a keretszerződések időtartama 12 hónap időtartamú lesz. A keretszerződés 12 hónapos időtartamára vonatkozó együttesen felhasználható keretösszeg várható összege: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: nettó 34.145.540,- Ft. Parádfürdői Állami Kórház: nettó 3.439.400,- Ft. Ajánlatkérő a keretösszegenként, azok 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A keretösszegek pontos mértékét, tekintettel arra, hogy Ajánlatkérő a konkrét beszerzési mennyiségeket és a rájuk irányadó keretösszegeket az ajánlattételi szakaszokban tudja majd meghatározni, az ajánlattételi felhívások fogják tartalmazni. Várható éves mennyiségi megoszlás(tájékoztató adatok): Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: Összesen 24 féle termék, összesen 42 520 kg/év és 307 630 db/év Parádfürdői Állami Kórház: Összesen 15 féle termék, összesen 4 530 kg/év és 20 700 db/év Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkezők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő hangsúlyozza, hogy ahol jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban gyártóra és/vagy típusra való hivatkozás található, ez csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Ajánlattevő ajánlatában bármely más olyan termék szerepeltethet, amely az adott feltételeknek megfelel, és a megnevezettel egyenértékű, azzal, hogy az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001205862026/5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0006
Titel: Tej, tejtermékek
Beschreibung: A teljes 60 hónapra rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 250 573 000,- Ft. Az ajánlattételi szakaszban a keretszerződések időtartama 12 hónap időtartamú lesz. A keretszerződés 12 hónapos időtartamára vonatkozó együttesen felhasználható keretösszeg várható összege: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: nettó 42.045.000,- Ft. Parádfürdői Állami Kórház: nettó 8.069.600,- Ft. Ajánlatkérő a keretösszegenként, azok 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A keretösszegek pontos mértékét, tekintettel arra, hogy Ajánlatkérő a konkrét beszerzési mennyiségeket és a rájuk irányadó keretösszegeket az ajánlattételi szakaszokban tudja majd meghatározni, az ajánlattételi felhívások fogják tartalmazni. Várható éves mennyiségi megoszlás(tájékoztató adatok): Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: Összesen 36 féle termék, összesen 5 945 kg/év és 40 120 liter/év és 229 600 db/év Parádfürdői Állami Kórház: Összesen 32 féle termék, összesen 1 377 kg/év és 2 000 liter/év és 71 870 db/év Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkezők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő hangsúlyozza, hogy ahol jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban gyártóra és/vagy típusra való hivatkozás található, ez csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Ajánlattevő ajánlatában bármely más olyan termék szerepeltethet, amely az adott feltételeknek megfelel, és a megnevezettel egyenértékű, azzal, hogy az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001205862026/6
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Mirelit
Beschreibung: A teljes 60 hónapra rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 131 063 475,- Ft. Az ajánlattételi szakaszban a keretszerződések időtartama 12 hónap időtartamú lesz. A keretszerződés 12 hónapos időtartamára vonatkozó együttesen felhasználható keretösszeg várható összege: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: nettó 24.092.250,- Ft. Parádfürdői Állami Kórház: nettó 2.120.445,- Ft. Ajánlatkérő a keretösszegenként, azok 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A keretösszegek pontos mértékét, tekintettel arra, hogy Ajánlatkérő a konkrét beszerzési mennyiségeket és a rájuk irányadó keretösszegeket az ajánlattételi szakaszokban tudja majd meghatározni, az ajánlattételi felhívások fogják tartalmazni. Várható éves mennyiségi megoszlás(tájékoztató adatok): Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: Összesen 51 féle termék, összesen 37010 kg/év. Parádfürdői Állami Kórház: Összesen 33 féle termék, összesen 3910 kg/év. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkezők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő hangsúlyozza, hogy ahol jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban gyártóra és/vagy típusra való hivatkozás található, ez csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Ajánlattevő ajánlatában bármely más olyan termék szerepeltethet, amely az adott feltételeknek megfelel, és a megnevezettel egyenértékű, azzal, hogy az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001205862026/7
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0008
Titel: Friss zöldség, gyümölcs, savanyúság, tojás
Beschreibung: A teljes 60 hónapra rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 306 286 750,- Ft. Az ajánlattételi szakaszban a keretszerződések időtartama 12 hónap időtartamú lesz. A keretszerződés 12 hónapos időtartamára vonatkozó együttesen felhasználható keretösszeg várható összege: Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: nettó 54.520.550,- Ft. Parádfürdői Állami Kórház: nettó 6.736.800,- Ft. Ajánlatkérő a keretösszegenként, azok 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A keretösszegek mértékét, tekintettel arra, hogy Ajánlatkérő a konkrét beszerzési mennyiségeket és a rájuk irányadó keretösszegeket az ajánlattételi szakaszokban tudja majd meghatározni, az ajánlattételi felhívások fogják tartalmazni. Várható éves mennyiségi megoszlás(tájékoztató adatok): Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet: Összesen 68 féle termék, összesen 82 050 kg/év és 77 009 db/év és 6 550 csomó/év Parádfürdői Állami Kórház: Összesen 44 féle termék, összesen 8700 kg/év és 8380 db/év és 540 csomó/év Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkezők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő hangsúlyozza, hogy ahol jelen felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban gyártóra és/vagy típusra való hivatkozás található, ez csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Ajánlattevő ajánlatában bármely más olyan termék szerepeltethet, amely az adott feltételeknek megfelel, és a megnevezettel egyenértékű, azzal, hogy az egyenértékűséget - kétség esetén - az ajánlattevőnek igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001205862026/8
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse