2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kolokacji Zapasowego Ośrodka Przetwarzania Danych wraz z usługą dzierżawy łącz światłowodowych
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje usługę kolokacji wraz z usługą dzierżawy łączy światłowodowych jednomodowych (ciemne włókno minimum 24J). Wszystkie włókna światłowodowe muszą być udostępnione i zestawione jako tzw. „ciemne włókna” bez jakichkolwiek ograniczeń w szybkości transmisji danych i rodzaju obsługiwanych protokołów komunikacyjnych. Wykonawca w ramach Usługi Kolokacji musi oferować Zamawiającemu szafę RACK oraz miejsce pod jej instalację wraz z zasilaniem, kontrolą środowiskową, zabezpieczeniami, łącznością, jak również dodatkowymi usługami w Centrum Przetwarzania Danych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku nr 1 do SWZ – opz, oraz w załączniku nr 9 do SWZ – projekt umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72514100 Anlagenverwaltung per Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.261.15.2026
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72514100 Facilities management services involving computer operation
Additional classification (cpv): 72318000 Data transmission services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZP.261.15.2026