649456-2026 - Ergebnis
Ungarn – Transformatoren – Autotranszformátor beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autotranszformátor beszerzése
Beschreibung: A beszerzés tárgya vasúti autotranszformátor beszerzése. A mennyiség 3 db az alábbi transzformátorból: Olajszigetelésű autotranszformátor 4MVA, 50 Hz, 2x27,5 kV-os hatásosan földelt rendszerben való alkalmazásra, 55 kV/27,5 kV
Vorherige Bekanntmachung: 230938-2026
Interne Kennung: EKR000517762026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A beszerzés tárgya vasúti autotranszformátor beszerzése. A mennyiség 3 db az alábbi transzformátorból: Olajszigetelésű autotranszformátor 4MVA, 50 Hz, 2x27,5 kV-os hatásosan földelt rendszerben való alkalmazásra, 55 kV/27,5 kV Felhívjuk Ajánlattevők figyelmét, hogy Ajánlatkérő előírja a szerződéskötés feltételeként, hogy a termék vonatkozásában ajánlattevőnek MÁV Alkalmazási Engedéllyel kell rendelkeznie. A részleteket jelen felhívás mellékletét képező „30745/2020/MAV Utasítás a vasúti erősáramú rendszer elemeinek fejlesztésére, engedélyezésére és dokumentálására” című dokumentum tartalmazza. A termékre vonatkozó műszaki követelményeket a jelen felhívás mellékletét képező „E.144.01.2023 Vasúti erősáramú transzformátorok műszaki követelményei” című dokumentum tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000517762026/1
Menge: 3 Stück