2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren minicontainers gemeente Veldhoven
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit het leveren van minicontainers aan de gemeente Veldhoven. Gemeente Veldhoven zamelt huishoudelijk afval gescheiden in. Zo wordt gezorgd voor zo veel mogelijk hergebruik van afvalstromen en zo weinig mogelijk restafval. Bij iedere bestaande laagbouwwoning horen 3 minicontainers, voor: - groente-, fruit en tuinafval en alle etensresten - oud papier - restafval Is er een minicontainer kwijt of kapot? Wil een inwoner een minicontainer omruilen voor een andere inhoudsmaat? Is er behoefte aan een extra minicontainer? Betrekt een inwoner een nieuwbouwwoning? Voor al deze zaken levert de gemeente nieuwe minicontainers aan haar inwoners. Het uitzetten van de minicontainers bij de inwoners van de gemeente Veldhoven wordt door SW-bedrijf Ergon gedaan. De uit te voeren werkzaamheden vormen een technisch en economisch geheel. Daarmee is de opdracht niet samengevoegd. Indien de opdracht gesplitst wordt door bijvoorbeeld een perceelindeling, is er meer coördinatie noodzakelijk. Dit brengt extra activiteiten en dus meer (interne) kosten met zich mee. Indien de coördinatie niet optimaal verloopt, kan dit leiden tot vertraging en daarmee extra overlast voor belanghebbenden (bijvoorbeeld inwoners). Daarbij wordt de gemeente dan ook verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van de uitvoering. Omdat dit alles niet in het belang van de gemeente is, wordt er geen perceelindeling toegepast en laat de gemeente de werkzaamheden door één opdrachtnemer uitvoeren. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 2 jaar en maximaal 4 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613600 Container auf Rädern, 44613800 Abfallcontainer, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van deze overeenkomst, indien zij daartoe besluit, inwoners de mogelijkheid te bieden om voor de afvalinzameling te kiezen voor een kleinere minicontainer met een inhoud van 140 liter in plaats van het standaardformaat van 240 liter. Indien de gemeente besluit om deze mogelijkheid in te voeren, zal dit worden beschouwd als een wijziging binnen de oorspronkelijke aard van de opdracht. De opdrachtnemer is in dat geval verplicht: - de levering van de benodigde 140 liter minicontainers te verzorgen; - een omwisselactie voor de betrokken huishoudens te coördineren en uit te voeren; - zorg te dragen voor een correcte logistieke afwikkeling, inclusief de afvoer en verwerking van de ingeruilde 240 liter minicontainers; - de benodigde communicatie en afstemming met de gemeente te faciliteren. De uitvoering van deze herzieningsclausule wordt vergoed op basis van vooraf afgesproken eenheidsprijzen of, indien niet eerder bepaald, op basis van redelijke en marktconforme condities die in overleg tussen gemeente en opdrachtnemer worden vastgesteld. Deze clausule heeft tot doel de inwoners verder te stimuleren tot afvalscheiding en de hoeveelheid restafval per inwoner te verminderen, en wordt geacht binnen de reikwijdte van de oorspronkelijke overeenkomst te vallen.