2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eigendommenverzekering Overheden - Gemeente St. Michielsgestel
Beschreibung: Het betreft een Eigendommenverzekering Overheden op basis van een uitgebreide gevaren dekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente St. Michielsgestel. De bijlagen hieronder geven een duidelijk beeld over de aard en omvang van deze Opdracht. Het doel van de aanbestedingsprocedure is om te komen tot een nieuwe Overeenkomst met één of meerdere Verzekeraars. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: De Opdracht is één geheel en leent zich niet voor verdeling in percelen gelet op de aard van de activiteiten en het feit dat het niet doelmatig is omdat de Overeenkomst een integrale Opdracht betreft. 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing