See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 3 kohteen vesikaton saneeraus Taivalkoski
Beschreibung: Rakennuskohde käsittää kolmen kiinteistöosakeyhtiön 1 kerroksiset rivitalot. Kiinteistöosakeyhtiöiden osoitteet ovat seuraavat: •KOy, Siikataival/ Kelohonka, Honkatie 1, 93600 Taivalkoski •KOy, Siikataival/ Taivalveitsi, Petäjätie 9, 93600 Taivalkoski •KOy, Siikataival/ Taivalpuisto, Petäjätie 11, 93600 Taivalkoski Jokaisesta yhtiöstä annetaan erikseen hinta eriteltyinä suunnitelmien mukaisesti bitumikatteella ja peltikatteella.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-049565-LOT-0001