See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 15.092.079,85PLN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na realizacji zadania pod nazwą: „Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 15.092.079,85 PLN” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Rozdziale II podrozdział 1 Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 453465-2025
Interne Kennung: ZP.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001