649547-2025 - Ergebnis
Tschechien – Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten – Rámcová dohoda na zhotovitele vrtných prací pro akci - Podzemní voda v krystaliniku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zhotovitele vrtných prací pro akci - Podzemní voda v krystaliniku
BeschreibungProjekt „Podzemní voda v krystaliniku“ je zaměřen na výzkum hydrogeologických masívů jako oblastí infiltrace srážek pro pánevní struktury především neogénu a kvartéru. Oblasti krystalinika, které mají charakter hydrogeologických masívů na výše položených územích, jsou velmi zranitelné v období dlouhodobého sucha. Cílem prací je řešení konkrétních území vybraných hydrogeologický rajonů (definování oblastí ohrožených suchem, vytipování nových lokalit jako zdrojů podzemní vody) a zároveň také vytvoření metodiky pro zpracování bilancí zásob podzemní vody v krystaliniku. Blíže pak viz technická specifikace v příloze č. 1. Zadavatel předpokládá max. provedení 600 m (viz příloha č. 1).Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda na dobu 30 měsíců ode dne účinnosti Rámcové dohody nebo do splnění vrtných prací v požadovaných lokalitách, podle toho, která skutečnost nastane dříve, s minimálně třemi dodavateli, kdy na straně objednatele bude vystupovat zadavatel. O výběru účastníků, se kterými bude uzavřena rámcová dohoda, zadavatel rozhodne tak, že jako nejvhodnější nabídky vybere nabídky těch účastníků, kteří se na základě výsledků hodnocení umístí na prvních místech v pořadí, maximálně však 3. Dílčí (veřejné) zakázky, které budou zadány na základě rámcové dohody, budou zadány s obnovením soutěže (§ 132 odst. 3 ZZVZ). Návrh rámcové dohody je přílohou č. 4 ZD.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351730 Geologische Prospektion, 71351700 Wissenschaftliche Prospektion
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLOT-0001