See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lesnické činnosti s prodejem dříví 2026+
Beschreibung: Předmětem plnění jednotlivých částí veřejné zakázky je řádné poskytování služeb spočívajících v činnostech souvisejících zejména s hospodařením v lesích ve smyslu ust. § 2 písm. d) zákona o lesích v rámci vymezeného území. Lesnické činnosti, které bude vybraný dodavatel na vymezeném území vykonávat, zahrnují pěstební činnosti vč. dodávek sadebního materiálu a těžební činnosti. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: 099/2025/083
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77210000 Holzgewinnung, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Pavlovsko, kód části VZ 141021
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je řádné poskytování služeb spočívajících v činnostech souvisejících zejména s hospodařením v lesích ve smyslu ust. § 2 písm. d) zákona o lesích v rámci vymezeného území. Lesnické činnosti, které bude vybraný dodavatel na vymezeném území vykonávat, zahrnují pěstební činnosti vč. dodávek sadebního materiálu a těžební činnosti. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: 099/2025/083/011
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211500 Baumpflege, 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0020
Titel: Znojmo západ, kód části VZ 149102
Interne Kennung: 099/2025/083/013
Los: LOT-0025
Titel: Tábor, kód části VZ 197051
Interne Kennung: 099/2025/083/018
Los: LOT-0026
Titel: Čížová, kód části VZ 199119
Interne Kennung: 099/2025/083/019
Los: LOT-0027
Titel: Vyšší Brod, kód části VZ 204005
Interne Kennung: 099/2025/083/020
Los: LOT-0028
Titel: Hluboká nad Vltavou, kód části VZ 205005
Interne Kennung: 099/2025/083/021
Los: LOT-0029
Titel: Horšovský Týn, kód části VZ 222114
Interne Kennung: 099/2025/083/022
Los: LOT-0030
Titel: Loučná, kód části VZ 235405
Interne Kennung: 099/2025/083/023
Los: LOT-0031
Titel: Pramenáč, kód části VZ 235406
Interne Kennung: 099/2025/083/024
Los: LOT-0032
Titel: Kytlice, kód části VZ 241255
Interne Kennung: 099/2025/083/025
Los: LOT-0023
Titel: Nymburk, kód části VZ 177074
Interne Kennung: 099/2025/083/016
Los: LOT-0022
Titel: Orlické hory, kód části VZ 165260
Interne Kennung: 099/2025/083/015
Los: LOT-0021
Titel: Znojmo východ, kód části VZ 149103
Interne Kennung: 099/2025/083/014
Los: LOT-0024
Titel: Vřesná - Soběslav, kód části VZ 193126
Interne Kennung: 099/2025/083/017
Los: LOT-0019
Titel: Pozorsko, kód části VZ 141022
Interne Kennung: 099/2025/083/012
Los: LOT-0001
Titel: Karlov, kód části VZ 104204
Interne Kennung: 099/2025/083/001
Los: LOT-0017
Titel: Kostelany, kód části VZ 138102
Interne Kennung: 099/2025/083/010
Los: LOT-0016
Titel: Buchlovice, kód části VZ 138101
Interne Kennung: 099/2025/083/009
Los: LOT-0015
Titel: Pomoraví, kód části VZ 129412
Interne Kennung: 099/2025/083/008
Los: LOT-0014
Titel: Šternberk, kód části VZ 129411
Interne Kennung: 099/2025/083/007
Los: LOT-0013
Titel: Loučná nad Desnou, kód části VZ 123261
Interne Kennung: 099/2025/083/006
Los: LOT-0012
Titel: Halenkov, kód části VZ 117011
Interne Kennung: 099/2025/083/005
Los: LOT-0011
Titel: Jablunkov západ, kód části VZ 111003
Interne Kennung: 099/2025/083/004
Los: LOT-0010
Titel: Krásná, kód části VZ 110326
Interne Kennung: 099/2025/083/003
Los: LOT-0009
Titel: Janovice, kód části VZ 104206
Interne Kennung: 099/2025/083/002