649585-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przemyśl w 2026 r
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przemyśl w 2026 r
BeschreibungCzęść I - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych Gminy Przemyśl Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, zlokalizowanych w Gminie Przemyśl oraz ich transport, jak również zagospodarowanie zebranych odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Masa odpadów, które mogą zostać odebrane i zagospodarowane w czasie trwania zamówienia w 2026 r.: 1 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 1 507 Mg 2 bioodpady 321 Mg 3 meble i inne odpady wielkogabarytowe 174 Mg 4 zużyte opony 45 Mg 5 metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe oraz frakcje zbierane selektywnie 270 Mg 6 papier i tektura, opakowania z papieru i tektury 57 Mg 7 szkło i opakowania ze szkła 162 Mg 8 urządzenia zawierające freony zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35-10 Mg 9 odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, gruz ceglany 2 Mg Ogółem: 2 548,00 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 1 do SWZ –- Opis przedmiotu zamówienia. Część II - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, administrowanych przez Gminę Przemyśl i położonych na terenie gminy Przedmiotem zamówienia jest systematyczne odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych administrowanych przez Gminę Przemyśl i położonych na terenie gminy (cmentarze, świetlice wiejskie, boiska, przystanki autobusowe itp.) w sposób zapewniający osiągniecie poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Szacunkowa ilość odpadów, które mogą zostać odebrane i zagospodarowane w okresie realizacji zamówienia (od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.) wynosi około 105 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungIG.271.18.ZP.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511300 Müllsammlung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych Gminy Przemyśl
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, zlokalizowanych w Gminie Przemyśl oraz ich transport, jak również zagospodarowanie zebranych odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Masa odpadów, które mogą zostać odebrane i zagospodarowane w czasie trwania zamówienia w 2026 r.: 1 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 1 507 Mg 2 bioodpady 321 Mg 3 meble i inne odpady wielkogabarytowe 174 Mg 4 zużyte opony 45 Mg 5 metale, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe oraz frakcje zbierane selektywnie 270 Mg 6 papier i tektura, opakowania z papieru i tektury 57 Mg 7 szkło i opakowania ze szkła 162 Mg 8 urządzenia zawierające freony zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35-10 Mg 9 odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, gruz ceglany 2 Mg Ogółem: 2 548,00 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik Nr 1 do SWZ –- Opis przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, administrowanych przez Gminę Przemyśl i położonych na terenie gminy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest systematyczne odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych administrowanych przez Gminę Przemyśl i położonych na terenie gminy (cmentarze, świetlice wiejskie, boiska, przystanki autobusowe itp.) w sposób zapewniający osiągniecie poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Szacunkowa ilość odpadów, które mogą zostać odebrane i zagospodarowane w okresie realizacji zamówienia (od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.) wynosi około 105 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung