See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Ermelo Stedenbouwkundig adviseur
Beschreibung: Opdrachtomschrijving Ermelo heeft de ambitie om de woningbouw de komende jaren te versnellen. Bij woningbouwprojecten en andere ruimtelijke projecten is in een aantal gevallen de inzet van een stedenbouwkundige wenselijk. De gemeente Ermelo heeft zelf geen stedenbouwkundige in dienst. De gevraagde inzet richt zich met name op drie aspecten: Het toetsen van initiatieven van derden. Initiatiefnemers komen regelmatig met plannen waarbij vanuit hen een stedenbouwkundige bij betrokken is. Vanuit de toestende rol van de gemeente is er behoefte aan stedenbouwkundig advies. Betrokkenheid bij de intaketafel/omgevingstafel ruimtelijke projecten; hier wordt de haalbaarheid van ruimtelijke plannen besproken en randvoorwaarden meegegeven aan initiatiefnemers. In een vroeg stadium meedenken bij gebiedsontwikkelingen, met name in de verkennende fase. Zodra er echt een project is opgestart, wordt in het projectvoorstel doorgaans de inzet van stedenbouwkundige expertise meegenomen. Gemeente Ermelo is op zoek naar een Stedenbouwkundig Adviseur die de gemeente op afroep (flexibel, gemiddeld 8 uur per week) kan adviseren en ondersteunen bij stedenbouwkundige vraagstukken en toetsingen. Inzetmogelijkheden: Bepaling inzake inzet van aanvullende/vervangende capaciteit tijdens de uitvoering De opdracht wordt gegund op basis van de kwaliteiten van de in de offerte voorgedragen hoofdkandidaat. De hoofdkandidaat is primair verantwoordelijk voor de uitvoering en de continuïteit van de advieswerkzaamheden. Het is opdrachtnemer uitsluitend toegestaan om (delen van) de werkzaamheden te laten uitvoeren door een andere ervaren medewerker indien: Opdrachtnemer hiervoor voorafgaand schriftelijk een verzoek indient bij de opdrachtgever, inclusief een recent CV en bewijsstukken van de betreffende medewerker; De voorgestelde medewerker aantoonbaar voldoet aan de in deze uitvraag gestelde minimale Eisen (en ten minste gelijkwaardig is aan het gevraagde kwaliteitsniveau); De opdrachtgever expliciet en schriftelijk akkoord heeft gegeven op de inzet van deze specifieke medewerker. 3. Het niet-goedgekeurd inzetten van derden of het niet-voldoen van de voorgestelde medewerker aan de gestelde kwalitatieve eisen geeft de opdrachtgever het recht de inzet per direct te weigeren en/of de overeenkomst te ontbinden.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000