2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pomp insulinowych w ramach świadczenia „Leczenie cukrzycy z zastosowaniem pompy insulinowej u dzieci” - 3 zadania
Beschreibung: Dostawa pomp insulinowych w ramach świadczenia „Leczenie cukrzycy z zastosowaniem pompy insulinowej u dzieci” - 3 zadania
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie 1, szczegółowo opisane w SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji szczegółowo opisane w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie 2, szczegółowo opisane w SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zadanie 3, szczegółowo opisane w SWZ