See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava lož ulja za potrebe OŠ, SŠ i učeničke domove na području Duibrovačko-neretvanske županije za razdoblje 4 godine
Beschreibung: Nabava lož ulja za potrebe OŠ, SŠ i učeničke domove na području Dubrovačko-neretvanske županije za razdoblje 4 godine
Interne Kennung: NVV-01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Nabava lož ulja za potrebe OŠ, SŠ i učeničke domove na području Dubrovačko-neretvanske županije za razdoblje 4 godine Predmet nabave je detaljno opisan u obrascu Troškovnik koji je sastavni dio ove dokumentacije o nabavi. Predmet ovog postupka javne nabave je nabava i isporuka lož ulja ekstra lako EURO LU EL osnovnih, srednjih škola i učeničkih domova, sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi (u daljnjem tekstu: Dokumentacija).