2. Verfahren
Verfahren
Titel: PedF – Dynamický nákupní systém pro nákup standardní ICT techniky v období roku 2024 a 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) na dodávky předmětů standardní techniky informačních a komunikačních technologií (dále jen „ICT“), a to zejména osobních počítačů, tabletů, notebooků, tiskáren (malých), externích disků, monitorů, příslušenství a další příbuzných ICT předmětů. Součástí dodávek může být i montáž, instalace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy zadavatele, pokud to bude povaha dodávky či potřeby zadavatele vyžadovat.
Vorherige Bekanntmachung: 94007-2024
Interne Kennung: UKPedF/51327/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30232000 Peripheriegeräte, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30233130 Magnetplattenspeicher, 30233132 Festplattenlaufwerke, 30234100 Magnetplatten, 30234000 Speichermedien, 30237400 Datenerfassungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30231300 Bildschirme, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30237400 Datenerfassungszubehör, 30231310 Flachbildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 30234000 Speichermedien, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30233130 Magnetplattenspeicher, 30233132 Festplattenlaufwerke, 30234100 Magnetplatten