649637-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Podniesienie poziomu bezpieczeństwa IT w sądach apelacji łódzkiej poprzez rozbudowę warstwy kontroli i zarządzania dostępem do sieci LAN oraz WLAN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podniesienie poziomu bezpieczeństwa IT w sądach apelacji łódzkiej poprzez rozbudowę warstwy kontroli i zarządzania dostępem do sieci LAN oraz WLAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa IT w sądach apelacji łódzkiej poprzez rozbudowę warstwy kontroli i zarządzania dostępem do sieci LAN oraz WLAN poprzez dostarczenie systemu kontroli i zarządzania dostępem do sieci LAN oraz WLAN współpracującego oraz zintegrowanego z posiadaną przez Zamawiającego infrastrukturą bezpieczeństwa. System zostanie wdrożony w infrastrukturze Zamawiającego i będzie współpracował z posiadaną przez Zamawiającego infrastrukturą sieciową i bezpieczeństwa.
Interne Kennung: GXIII.261.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
649637-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Podniesienie poziomu bezpieczeństwa IT w sądach apelacji łódzkiej poprzez rozbudowę warstwy kontroli i zarządzania dostępem do sieci LAN oraz WLAN
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: GXIII.261.11.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001