2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbeheersing en vegen verhardingen
Beschreibung: Deze aanbestedingsleidraad omschrijft de procedure ten behoeve van de Europees openbare aanbesteding ‘Onkruidbeheersing en vegen verhardingen gemeente Tholen’ met kenmerk K011315. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Vegen van de verhardingen b. onkruidbeheersing middels borstelen, c. onkruidbeheersing middels heet water methode, d. onkruidbeheersing middels thermische methode, e. verzamelen, afvoeren en storten borstel- en veegafval. zie bestek
Interne Kennung: K011315
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90612000 Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van het raamcontract is 2 jaar en loopt van 1 januari 2022 tot en met 31 december 2023. De overeenkomst kan maximaal twee keer met 1 jaar, eenzijdig door de Opdrachtgever worden verlengd. Indien de Opdrachtgever van zijn recht gebruik maakt, zal de Opdrachtgever dit 2 maanden voor het einde van het kalenderjaar schriftelijk kenbaar maken.