649714-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – ACORD-CADRU DE FURNIZARE MATERIALE SANITARE I
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD-CADRU DE FURNIZARE MATERIALE SANITARE I
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare materiale sanitare I. Descrierea produselor se regaseste in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 4547117_2024_PAAPD1479637
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PACHET MEDII DE CULTURA
Beschreibung: Descrierea produselor si cantitatea se regasesc in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PACHET TULPINI DE REFERINTA-CONTROL INTERN DE CALITATE
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PACHET TULPINI DE REFERINTA-CONTROL INTERN MEDII DE CULTURA SI DISCURI ANTIBIOGRAMA
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: MONITORIZARE ARTERIALA INVAZIVA
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: SISTEME DE OXIGENO-TERAPIE SI ASPIRATIE ENDOTRAHEALA
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: SISTEME ASPIRATIE IN CIRCUIT INCHIS
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: CONSUMABILE PENTRU PACIENT COMPATIBILE CU MACERATORUL ANTIMICROBIAN DE PRODUSE DIN CELULOZA
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: SET INSERTIE ABORD VASCULAR
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: SET STERIL LAPAROSCOPIE CULCAT UNICA FOLOSINTA
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: TESTE GLICEMIE IDIA 50 TESTE/CUTIE
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: SERINGI HEPARINATE 2 ML
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: SISTEM DE PERFUZIE CARE ADMINISTREAZA VOLUME MICI SI MARI COMPATIBILE CU APARATELE TIP MEDIMA
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: CLIPURI HEMOSTATICE DIN TITAN MEDIUM LARGE SI LARGE
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: LOT CONSUMABILE INGRIJIRE PACIENT
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: PACHET REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL GENEXPERT
Interne Kennung: 15