649716-2025 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Wykonanie instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej na terenie Miasta i Gminy Włodowice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej na terenie Miasta i Gminy Włodowice
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej na terenie Miasta i Gminy Włodowice w ramach zadania pn. Budowa odnawialnych źródeł energii na terenie Miasta i Gminy Włodowice (budynki użyteczności publicznej). 2. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci OSD instalacji fotowoltaicznej na 5 budynkach użyteczności publicznej: 1) Budynek Urzędu Miasta i Gminy, Krakowska 26, Włodowice, 2) Budynek Zakładu Usług Komunalnych, Krakowska 28, Włodowice, 3) Budynek Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, Żarecka 59, Włodowice, 4) Budynek Przedszkola, Krakowska 13A, Włodowice, 5) Budynek Dziennego Domu Seniora+, Wiejska 2, Rzędkowice. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program funkcjonalno-użytkowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. 4. Ponadto, obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia określają także projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungIPS.271.029.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
5. Los
LosLOT-0001