See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego w wysokości 3 000 000,00 zł na okres 21 lat z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę zaciągniętych pożyczek i kredytów
Beschreibung: Usługa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego w wysokości 3 000 000,00 zł na okres 21 lat z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę zaciągniętych pożyczek i kredytów - szczegółowy opis w zał nr1 do zapytania
Interne Kennung: IIT.27112.U.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego w wysokości 3 000 000,00 zł na okres 21 lat z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę zaciągniętych pożyczek i kredytów - szczegóły w zał nr 1 do zaproszenia
Interne Kennung: IIT.12.U.2025