2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Vyšetření infekčních markerů u dárců krve a krevních složek metodou NAT“
Beschreibung: Poskytování služby – provádění laboratorního vyšetření NAT (Nucleic Acid Testing) testování vzorků dárců krve a krevních složek z odběrů dle Vyhlášky č. 143/2008 Sb. § 4 odst., o stanovení bližších požadavků pro zajištění jakosti a bezpečnosti krve a jejích složek (vyhláška o lidské krvi), v platném znění ke dni 01.07.2024. Délka smluvního vztahu s vybraným dodavatelem (poskytovatelem) 4 roky pro každou část veřejné zakázky.
Interne Kennung: 038/KS/2025/OŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s ustanovením § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111810 Blutuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Vyšetření infekčních markerů u dárců krve a krevních složek metodou NAT pro ZTS Náchod“
Beschreibung: Poskytování služby – provádění laboratorního vyšetření NAT (Nucleic Acid Testing) testování vzorků dárců krve a krevních složek z odběrů dle Vyhlášky č. 143/2008 Sb. § 4 odst., o stanovení bližších požadavků pro zajištění jakosti a bezpečnosti krve a jejích složek (vyhláška o lidské krvi), v platném znění ke dni 01.07.2024 pro ZTS Náchod.
Interne Kennung: Část 1. Náchod
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. v případě, že průměrná roční míra inflace za předchozí kalendářní rok zveřejněná Českým statistickým úřadem bude vyšší nebo rovna 3 % a současně prodávající do 1.09. příslušného roku zadavateli oznámí záměr zvýšit cenu o inflaci (nejdříve však v roce 2027), vyhrazuje si zadavatel změnu závazku ze smlouvy spočívající ve zvýšení ceny o tuto průměrnou roční míru inflace, nejvýše však o 5 %. 2. právo na změnu dodavatele v průběhu trvání smlouvy na plnění předmětu veřejné zakázky, respektive její dílčí části, jestliže dojde k odstoupení zadavatele od takové smlouvy pro podstatné porušení smlouvy dodavatelem. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se žádostí o uzavření smlouvy na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré zadavatelem a zákonem stanovené podmínky a v hodnocení se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doručit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření smlouvy dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro řádné plnění předmětu zakázky, respektive její dílčí části. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít smlouvu nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění veřejné zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, vyzve zadavatel k uzavření smlouvy účastníka, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření smlouvy opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. Smlouva s tímto účastníkem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul ve své nabídce podané v původním zadávacím řízení.
Los: LOT-0002
Titel: „Vyšetření infekčních markerů u dárců krve a krevních složek metodou NAT pro ZTS Trutnov“
Interne Kennung: Část 2. Trutnov