2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY GAZÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów medycznych szczegółowo opisanych w Załączniku 2A (formularzu asortymentowo-cenowym), który stanowi integralną część SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu: 6. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2) uPzp tj. ze względu na fakt, iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione - wyznacza w niniejszym postępowaniu skrócony 15 dniowy termin składania ofert. Uzasadnienie faktyczne: Pilna realizacja dostaw przedmiotu zamówienia jest konieczna dla zapewnienia ciągłości leczenia oraz objęcia leczeniem nowych pacjentów Szpitala. W związku z tym, że w postępowaniu, w którym przedmiotem zamówienia są dostawy asortymentu specyficznego, o parametrach szczegółowo opisanych, składaniem ofert zainteresowani są Wykonawcy działający w wyspecjalizowanej branży i jako profesjonalne podmioty są w stanie przygotować i złożyć oferty w postępowaniu z terminem składania ofert nie krótszym niż 15-dniowym
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff, 24112200 Stickstoffoxide, 24111800 Flüssigstickstoff, 24113200 Druckluft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1
Beschreibung: TLEN MEDYCZNY SPRĘŻONY W BUTLACH 10, 5, 2 LITROWYCH, DWUTLENEK WĘGLA MEDYCZNY (GAZ MEDYCZNY), SPRĘŻONY W BUTLACH 10 LITROWYCH, SPRĘŻONE POWIETRZE MEDYCZNE W BUTLACH 50 LITROWYCH -DOSTAWA GAZÓW, TRANSPORT, NAJEM BUTLI.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff, 24113200 Druckluft, 24112200 Stickstoffoxide, 24111800 Flüssigstickstoff, 24113200 Druckluft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: dotyczy Części 1 1. Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości: a) dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnej liczbie określonej w danej Części w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ, 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość minimalna” w Załączniku 2A do SWZ, 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2
Beschreibung: TLEN CIEKŁY MEDYCZNY (PRODUKT LECZNICZY) Z NAJMEM ZBIORNIKÓW KRIOGENICZNYCH I NAJMEM BUTLI 40 LITROWYCH BUTLI TLENOWYCH (REZERWA -BACK UP) DOSTAWA GAZU I MONTAŻ ZBIORNIKÓW KRIOGENICZNYCH, DEMONTAŻ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3
Beschreibung: TLENEK AZOTU (produkt leczniczy) - DOSTAWA GAZU, TRANSPORT, NAJEM BUTLI, NAJEM REDUKTORÓW CIŚNIENIA
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4
Beschreibung: PODTLENEK AZOTU -DOSTAWA GAZU, TRANSPORT, NAJEM BUTLI
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5
Beschreibung: MIESZANINA NO2 I O2 (50/50), DOSTAWA GAZU, TRANSPORT, NAJEM BUTLI, WÓZKA, ZAWORU DOZUJĄCEGO, ZAWORY WYDECHOWE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6
Beschreibung: CIEKŁY AZOT- DOSTAWA, TRANSPORT
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6