649821-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Laborreagenzien – Sukcesivna dobava testnih lističev za merjenje protrombinskega časa in glukoze s programsko opremo za obdobje štirih let
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava testnih lističev za merjenje protrombinskega časa in glukoze s programsko opremo za obdobje štirih let
Beschreibung: Sukcesivna dobava testnih lističev za merjenje protrombinskega časa in glukoze s programsko opremo za obdobje štirih let
Interne Kennung: JN25/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Testni lističi in kontrolni material za kvantitativno določanje protrombinskega časa (PČ/INR) z brezplačno uporabo merilnikov (2 kom)
Beschreibung: Testni lističi in kontrolni material za kvantitativno določanje protrombinskega časa (PČ/INR) z brezplačno uporabo merilnikov (2 kom)
Interne Kennung: 555345
Los: LOT-0002
Titel: Testni lističi in kontrolni material za kvantitativno določanje glukoze z brezplačno uporabo merilnikov (32 kom)
Beschreibung: Testni lističi in kontrolni material za kvantitativno določanje glukoze z brezplačno uporabo merilnikov (32 kom)
Interne Kennung: 555346
Los: LOT-0003
Titel: Programska oprema za vodenje POCT z vključenimi stroški namestitve in vzdrževanja, skupaj z zajetimi stroški potrebnih vmesnikov programske opreme
Beschreibung: Programska oprema za vodenje POCT z vključenimi stroški namestitve in vzdrževanja, skupaj z zajetimi stroški potrebnih vmesnikov programske opreme
Interne Kennung: 555347