See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord Cadru servicii bancare pentru plata cu cardul prin intermediul terminalelor POS (2 loturi)
Beschreibung: Acordul cadru ce urmează a fi atribuit are ca obiect Prestari servicii bancare pentru plata cu cardul prin intermediul terminalelor POS pentru unitatile DGRFP Craiova (2 loturi), astfel: . Lotul 1 – Trezorerii DGRFP Craiova: Valoarea totala estimata a tranzactiilor pe primul an: 142.857.144 lei Valoarea totala estimata a tranzactiilor pe al 2 lea an: 200.000.000 lei Total valoare estimata a tranzactiilor pe perioada de 24 luni: 342.857.144 lei. Lotul 2 – Valorificare Bunuri Confiscate -Gorj: Valoarea totala estimata a tranzactiilor pe primul an: 1.800.000 lei Valoarea totala estimata a tranzactiilor pe al 2 lea an: 1.800.000 lei Total valoare estimata a tranzactiilor pe perioada de 24 luni: 3.600.000 lei. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 19. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunere ofertelor.
Interne Kennung: 1611775
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Trezorerii DGRFP Craiova
Beschreibung: Acord cadru servicii bancare pentru plata cu cardul prin intermediul terminalelor POS la ghiseele Trezoreriei Statului ca metoda alternativa de plata la achitarea cash a contributiilor sociale, impozitelor si taxelor si a altor obligatii datorate gugetului general consolidat, pentru 24 luni. - Cantitatea MAXIMA estimata a ACORDULUI CADRU = 150000 tranzactii - Cantitatea MINIMA estimata a ACORDULUI CADRU = 70000 tranzactii - Cantitatea MAXIMA estimata a unui CONTRACT SUBSECVENT = 70000 tranzactii - Cantitatea MINIMA estimata a unui CONTRACT SUBSECVENT= 5833 tranzactii - Valoarea MAXIMA estimata a ACORDULUI CADRU = 1200000 lei fara TVA; - Valoarea MINIMA estimata a ACORDULUI CADRU = 600000 lei fara TVA; - Valoarea MAXIMA estimata a unui CONTRACT SUBSECVENT = 600000 lei fara TVA; - Valoarea MINIMA estimata a unui CONTRACT SUBSECVENT = 50000 lei fara TVA.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Valorificare Bunuri Confiscate –Gorj
Beschreibung: Acordul cadru ce urmează a fi atribuit are ca obiect servicii bancare pentru plata cu cardul prin intermediul terminalelor POS la Magazinul propriu din cadrul AJFP Gorj, ca metoda alternativă de plată la achitarea cash a contravalorii bunurilor intrate, potrivit legii, în proprietatea privată a statului pentru 24 luni : - Cantitatea MAXIMA estimata a ACORDULUI CADRU = 18000 tranzactii; - Cantitatea MINIMA estimata a ACORDULUI CADRU = 9000 tranzactii; - Cantitatea MAXIMA estimata a unui CONTRACT SUBSECVENT = 9000 tranzactii; - Cantitatea MINIMA estimata a unui CONTRACT SUBSECVENT= 750 tranzactii; - Valoarea MAXIMA estimata a ACORDULUI CADRU = 18000 lei fara TVA; - Valoarea MINIMA estimata a ACORDULUI CADRU = 9000 lei fara TVA; - Valoarea MAXIMA estimata a unui CONTRACT SUBSECVENT = 9000 lei fara TVA; - Valoarea MINIMA estimata a unui CONTRACT SUBSECVENT = 750 lei fara TVA;
Interne Kennung: 2