2. Verfahren
Verfahren
Titel: DEBBAUTSHOEK FASE 3 - Het bouwen van 6 koopwoningen + 24 huurappartementen in de Tunnellaan en Tweede Gidsenlaan te ZELZATE
Beschreibung: Het bouwen van 6 koopwoningen + 24 huurappartementen in de Tunnellaan en Tweede Gidsenlaan te ZELZATE
Interne Kennung: 2025 - DEBBAUTSHOEK FASE 3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025 - DEBBAUTSHOEK FASE 3 - 1
Interne Kennung: 1