649862-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – DZP.242.424.2026-Realizacja usługi przeglądu okresowego urządzeń różnych producentów w 100 pakietach - w okresie 24 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP.242.424.2026-Realizacja usługi przeglądu okresowego urządzeń różnych producentów w 100 pakietach - w okresie 24 miesięcy
Beschreibung: DZP.242.424.2026-Realizacja usługi przeglądu okresowego urządzeń różnych producentów w 100 pakietach - w okresie 24 miesięcy- 100 zadań (pakietów) szczegółowo opisanych w Załączniku nr 2A do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1- 1 zadanie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2- 1 zadanie
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Pakiet nr 3- 1 zadanie
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Pakiet nr 4- 1 zadanie
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Pakiet nr 5- 1 zadanie
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Pakiet nr 6- 1 zadanie
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pakiet nr 7- 1 zadanie
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Pakiet nr 8- 1 zadanie
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Pakiet nr 9- 1 zadanie
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Pakiet nr 10- 1 zadanie
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Pakiet nr 11- 1 zadanie
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Pakiet nr 12- 1 zadanie
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Pakiet nr 13- 1 zadanie
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Pakiet nr 14- 1 zadanie
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Pakiet nr 15- 1 zadanie
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Pakiet nr 16- 1 zadanie
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Pakiet nr 17- 1 zadanie
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Pakiet nr 18- 1 zadanie
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Pakiet nr 19- 1 zadanie
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Pakiet nr 20- 1 zadanie
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Pakiet nr 1- 21 zadanie
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Pakiet nr 22- 1 zadanie
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Pakiet nr 23- 1 zadanie
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Pakiet nr 24- 1 zadanie
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Pakiet nr 25- 1 zadanie
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Pakiet nr 26- 1 zadanie
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Pakiet nr 27- 1 zadanie
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Pakiet nr 28- 1 zadanie
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Pakiet nr 29- 1 zadanie
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: Pakiet nr 30- 1 zadanie
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Pakiet nr 31- 1 zadanie
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: Pakiet nr 32- 1 zadanie
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Pakiet nr 33- 1 zadanie
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: Pakiet nr 34- 1 zadanie
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: Pakiet nr 35- 1 zadanie
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: Pakiet nr 36- 1 zadanie
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: Pakiet nr 37- 1 zadanie
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Beschreibung: Pakiet nr 38- 1 zadanie
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: Pakiet nr 39- 1 zadanie
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: Pakiet nr 40- 1 zadanie
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: Pakiet nr 41- 1 zadanie
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: Pakiet nr 42- 1 zadanie
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: Pakiet nr 43- 1 zadanie
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: Pakiet nr 44- 1 zadanie
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Beschreibung: Pakiet nr 45- 1 zadanie
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Beschreibung: Pakiet nr 46- 1 zadanie
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Beschreibung: Pakiet nr 47- 1 zadanie
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Beschreibung: Pakiet nr 48- 1 zadanie
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49
Beschreibung: Pakiet nr 49- 1 zadanie
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50
Beschreibung: Pakiet nr 50- 1 zadanie
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Beschreibung: Pakiet nr 51- 1 zadanie
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52
Beschreibung: Pakiet nr 52- 1 zadanie
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53
Beschreibung: Pakiet nr 53- 1 zadanie
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54
Beschreibung: Pakiet nr 54- 1 zadanie
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55
Beschreibung: Pakiet nr 55- 1 zadanie
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56
Beschreibung: Pakiet nr 56- 1 zadanie
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57
Beschreibung: Pakiet nr 57- 1 zadanie
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58
Beschreibung: Pakiet nr 58- 1 zadanie
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59
Beschreibung: Pakiet nr 59- 1 zadanie
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60
Beschreibung: Pakiet nr 60- 1 zadanie
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61
Beschreibung: Pakiet nr 61- 1 zadanie
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62
Beschreibung: Pakiet nr 62- 1 zadanie
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63
Beschreibung: Pakiet nr 63- 1 zadanie
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64
Beschreibung: Pakiet nr 64- 1 zadanie
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65
Beschreibung: Pakiet nr 65- 1 zadanie
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66
Beschreibung: Pakiet nr 66- 1 zadanie
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67
Beschreibung: Pakiet nr 67- 1 zadanie
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68
Beschreibung: Pakiet nr 68- 1 zadanie
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69
Beschreibung: Pakiet nr 69- 1 zadanie
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70
Beschreibung: Pakiet nr 70- 1 zadanie
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71
Beschreibung: Pakiet nr 71- 1 zadanie
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72
Beschreibung: Pakiet nr 72- 1 zadanie
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73
Beschreibung: Pakiet nr 73- 1 zadanie
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 74
Beschreibung: Pakiet nr 74- 1 zadanie
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75
Beschreibung: Pakiet nr 75- 1 zadanie
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76
Beschreibung: Pakiet nr 76- 1 zadanie
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 77
Beschreibung: Pakiet nr 77- 1 zadanie
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 78
Beschreibung: Pakiet nr 78- 1 zadanie
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 79
Beschreibung: Pakiet nr 79- 1 zadanie
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 80
Beschreibung: Pakiet nr 80- 1 zadanie
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 81
Beschreibung: Pakiet nr 81- 1 zadanie
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 82
Beschreibung: Pakiet nr 82- 1 zadanie
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 83
Beschreibung: Pakiet nr 83- 1 zadanie
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 84
Beschreibung: Pakiet nr 84- 1 zadanie
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 85
Beschreibung: Pakiet nr 85- 1 zadanie
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 86
Beschreibung: Pakiet nr 86- 1 zadanie
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 87
Beschreibung: Pakiet nr 87- 1 zadanie
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 88
Beschreibung: Pakiet nr 88- 1 zadanie
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 89
Beschreibung: Pakiet nr 89- 1 zadanie
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 90
Beschreibung: Pakiet nr 90- 1 zadanie
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 91
Beschreibung: Pakiet nr 91- 1 zadanie
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 92
Beschreibung: Pakiet nr 92- 1 zadanie
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 93
Beschreibung: Pakiet nr 93- 1 zadanie
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 94
Beschreibung: Pakiet nr 94- 1 zadanie
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 95
Beschreibung: Pakiet nr 95- 1 zadanie
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 96
Beschreibung: Pakiet nr 96- 1 zadanie
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet nr 97
Beschreibung: Pakiet nr 97- 1 zadanie
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet nr 98
Beschreibung: Pakiet nr 98- 1 zadanie
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet nr 99
Beschreibung: Pakiet nr 99- 1 zadanie
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet nr 100
Beschreibung: Pakiet nr 100- 1 zadanie
649862-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – DZP.242.424.2026-Realizacja usługi przeglądu okresowego urządzeń różnych producentów w 100 pakietach - w okresie 24 miesięcy
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Pakiet nr 1- 1 zadanie
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Pakiet nr 2- 1 zadanie
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: Pakiet nr 3- 1 zadanie
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Pakiet nr 4- 1 zadanie
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Description: Pakiet nr 5- 1 zadanie
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Description: Pakiet nr 6- 1 zadanie
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Description: Pakiet nr 7- 1 zadanie
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Description: Pakiet nr 8- 1 zadanie
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Description: Pakiet nr 9- 1 zadanie
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Description: Pakiet nr 10- 1 zadanie
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Description: Pakiet nr 11- 1 zadanie
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12
Description: Pakiet nr 12- 1 zadanie
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13
Description: Pakiet nr 13- 1 zadanie
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14
Description: Pakiet nr 14- 1 zadanie
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15
Description: Pakiet nr 15- 1 zadanie
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16
Description: Pakiet nr 16- 1 zadanie
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17
Description: Pakiet nr 17- 1 zadanie
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 18
Description: Pakiet nr 18- 1 zadanie
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 19
Description: Pakiet nr 19- 1 zadanie
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 20
Description: Pakiet nr 20- 1 zadanie
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 21
Description: Pakiet nr 1- 21 zadanie
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 22
Description: Pakiet nr 22- 1 zadanie
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 23
Description: Pakiet nr 23- 1 zadanie
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 24
Description: Pakiet nr 24- 1 zadanie
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 25
Description: Pakiet nr 25- 1 zadanie
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 26
Description: Pakiet nr 26- 1 zadanie
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 27
Description: Pakiet nr 27- 1 zadanie
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 28
Description: Pakiet nr 28- 1 zadanie
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 29
Description: Pakiet nr 29- 1 zadanie
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 30
Description: Pakiet nr 30- 1 zadanie
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet nr 31
Description: Pakiet nr 31- 1 zadanie
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet nr 32
Description: Pakiet nr 32- 1 zadanie
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet nr 33
Description: Pakiet nr 33- 1 zadanie
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet nr 34
Description: Pakiet nr 34- 1 zadanie
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet nr 35
Description: Pakiet nr 35- 1 zadanie
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet nr 36
Description: Pakiet nr 36- 1 zadanie
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet nr 37
Description: Pakiet nr 37- 1 zadanie
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet nr 38
Description: Pakiet nr 38- 1 zadanie
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet nr 39
Description: Pakiet nr 39- 1 zadanie
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet nr 40
Description: Pakiet nr 40- 1 zadanie
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet nr 41
Description: Pakiet nr 41- 1 zadanie
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet nr 42
Description: Pakiet nr 42- 1 zadanie
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet nr 43
Description: Pakiet nr 43- 1 zadanie
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet nr 44
Description: Pakiet nr 44- 1 zadanie
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet nr 45
Description: Pakiet nr 45- 1 zadanie
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet nr 46
Description: Pakiet nr 46- 1 zadanie
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet nr 47
Description: Pakiet nr 47- 1 zadanie
Lot: LOT-0048
Title: Pakiet nr 48
Description: Pakiet nr 48- 1 zadanie
Lot: LOT-0049
Title: Pakiet nr 49
Description: Pakiet nr 49- 1 zadanie
Lot: LOT-0050
Title: Pakiet nr 50
Description: Pakiet nr 50- 1 zadanie
Lot: LOT-0051
Title: Pakiet nr 51
Description: Pakiet nr 51- 1 zadanie
Lot: LOT-0052
Title: Pakiet nr 52
Description: Pakiet nr 52- 1 zadanie
Lot: LOT-0053
Title: Pakiet nr 53
Description: Pakiet nr 53- 1 zadanie
Lot: LOT-0054
Title: Pakiet nr 54
Description: Pakiet nr 54- 1 zadanie
Lot: LOT-0055
Title: Pakiet nr 55
Description: Pakiet nr 55- 1 zadanie
Lot: LOT-0056
Title: Pakiet nr 56
Description: Pakiet nr 56- 1 zadanie
Lot: LOT-0057
Title: Pakiet nr 57
Description: Pakiet nr 57- 1 zadanie
Lot: LOT-0058
Title: Pakiet nr 58
Description: Pakiet nr 58- 1 zadanie
Lot: LOT-0059
Title: Pakiet nr 59
Description: Pakiet nr 59- 1 zadanie
Lot: LOT-0060
Title: Pakiet nr 60
Description: Pakiet nr 60- 1 zadanie
Lot: LOT-0061
Title: Pakiet nr 61
Description: Pakiet nr 61- 1 zadanie
Lot: LOT-0062
Title: Pakiet nr 62
Description: Pakiet nr 62- 1 zadanie
Lot: LOT-0063
Title: Pakiet nr 63
Description: Pakiet nr 63- 1 zadanie
Lot: LOT-0064
Title: Pakiet nr 64
Description: Pakiet nr 64- 1 zadanie
Lot: LOT-0065
Title: Pakiet nr 65
Description: Pakiet nr 65- 1 zadanie
Lot: LOT-0066
Title: Pakiet nr 66
Description: Pakiet nr 66- 1 zadanie
Lot: LOT-0067
Title: Pakiet nr 67
Description: Pakiet nr 67- 1 zadanie
Lot: LOT-0068
Title: Pakiet nr 68
Description: Pakiet nr 68- 1 zadanie
Lot: LOT-0069
Title: Pakiet nr 69
Description: Pakiet nr 69- 1 zadanie
Lot: LOT-0070
Title: Pakiet nr 70
Description: Pakiet nr 70- 1 zadanie
Lot: LOT-0071
Title: Pakiet nr 71
Description: Pakiet nr 71- 1 zadanie
Lot: LOT-0072
Title: Pakiet nr 72
Description: Pakiet nr 72- 1 zadanie
Lot: LOT-0073
Title: Pakiet nr 73
Description: Pakiet nr 73- 1 zadanie
Lot: LOT-0074
Title: Pakiet nr 74
Description: Pakiet nr 74- 1 zadanie
Lot: LOT-0075
Title: Pakiet nr 75
Description: Pakiet nr 75- 1 zadanie
Lot: LOT-0076
Title: Pakiet nr 76
Description: Pakiet nr 76- 1 zadanie
Lot: LOT-0077
Title: Pakiet nr 77
Description: Pakiet nr 77- 1 zadanie
Lot: LOT-0078
Title: Pakiet nr 78
Description: Pakiet nr 78- 1 zadanie
Lot: LOT-0079
Title: Pakiet nr 79
Description: Pakiet nr 79- 1 zadanie
Lot: LOT-0080
Title: Pakiet nr 80
Description: Pakiet nr 80- 1 zadanie
Lot: LOT-0081
Title: Pakiet nr 81
Description: Pakiet nr 81- 1 zadanie
Lot: LOT-0082
Title: Pakiet nr 82
Description: Pakiet nr 82- 1 zadanie
Lot: LOT-0083
Title: Pakiet nr 83
Description: Pakiet nr 83- 1 zadanie
Lot: LOT-0084
Title: Pakiet nr 84
Description: Pakiet nr 84- 1 zadanie
Lot: LOT-0085
Title: Pakiet nr 85
Description: Pakiet nr 85- 1 zadanie
Lot: LOT-0086
Title: Pakiet nr 86
Description: Pakiet nr 86- 1 zadanie
Lot: LOT-0087
Title: Pakiet nr 87
Description: Pakiet nr 87- 1 zadanie
Lot: LOT-0088
Title: Pakiet nr 88
Description: Pakiet nr 88- 1 zadanie
Lot: LOT-0089
Title: Pakiet nr 89
Description: Pakiet nr 89- 1 zadanie
Lot: LOT-0090
Title: Pakiet nr 90
Description: Pakiet nr 90- 1 zadanie
Lot: LOT-0091
Title: Pakiet nr 91
Description: Pakiet nr 91- 1 zadanie
Lot: LOT-0092
Title: Pakiet nr 92
Description: Pakiet nr 92- 1 zadanie
Lot: LOT-0093
Title: Pakiet nr 93
Description: Pakiet nr 93- 1 zadanie
Lot: LOT-0094
Title: Pakiet nr 94
Description: Pakiet nr 94- 1 zadanie
Lot: LOT-0095
Title: Pakiet nr 95
Description: Pakiet nr 95- 1 zadanie
Lot: LOT-0096
Title: Pakiet nr 96
Description: Pakiet nr 96- 1 zadanie
Lot: LOT-0097
Title: Pakiet nr 97
Description: Pakiet nr 97- 1 zadanie
Lot: LOT-0098
Title: Pakiet nr 98
Description: Pakiet nr 98- 1 zadanie
Lot: LOT-0099
Title: Pakiet nr 99
Description: Pakiet nr 99- 1 zadanie
Lot: LOT-0100
Title: Pakiet nr 100
Description: Pakiet nr 100- 1 zadanie