649865-2026 - Ergebnis
Slowakei – Reparatur- und Wartungsdienste – KOMPLEXNÉ OPRAVY, ÚDRŽBA A SERVIS NEHNUTEĽNÉHO A HNUTEĽNÉHO MAJETKU V UŽÍVANÍ SLOVENSKEJ POŠTY, A.S., NA OBDOBIE 2026 AŽ 2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEXNÉ OPRAVY, ÚDRŽBA A SERVIS NEHNUTEĽNÉHO A HNUTEĽNÉHO MAJETKU V UŽÍVANÍ SLOVENSKEJ POŠTY, A.S., NA OBDOBIE 2026 AŽ 2030
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie Komplexných oprav, údržby a servisu nehnuteľného a hnuteľného majetku v užívaní Slovenskej pošty, a.s., na obdobie 2026 až 2030, v zmysle špecifikácie uvedenej v časti B.1 „Opis predmetu zákazky“ a B.2 „Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky“ súťažných podkladov.
Interne Kennung: 01/VS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 71356100 Technische Überwachung, 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 90440000 Reinigung von Klärgruben
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Neuplatňuje sa.