649866-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W PORCIE LOTNICZYM GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W PORCIE LOTNICZYM GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi świadczenie usług utrzymania czystości w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy. 2. Na przedmiot zamówienia składa się świadczenie usług polegających na utrzymaniu czystości w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy w Gdańsku przy ul. Słowackiego 200, w tym m.in. utrzymywanie terenów zielonych oraz obsługa wózków bagażowych wraz z dostarczeniem wszelkich niezbędnych środków do utrzymania czystości. Powierzchnie przeznaczone do sprzątania u Zamawiającego wynoszą: 1) Powierzchnia wewnętrzna- 52 148,84 m2 2) Powierzchnia zewnętrzna- 15 365,60 m2 3. Szczegółowy wykaz powierzchni objętych utrzymaniem czystości w rozbiciu na poszczególne obiekty budowlane i tereny przyległe przedstawiono w załączniku nr 8 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego (załącznik nr 9 do SWZ) oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia - OPZ (załącznik nr 8 do SWZ). 5. Wspólny Słownik Zamówień (CPV) Główny kod CPV: 90910000- 9 (usługi sprzątania). 6. Wizja lokalna: Zamawiający w dniu 24.09.2025 roku o godzinie 10:00 zorganizuje wizję lokalną z potencjalnymi Wykonawcami. Miejsce spotkania „Brama główna” w Porcie Lotniczym Gdańsk Sp. z o.o., ul. Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk. Przedstawiciele Wykonawców proszeni są o posiadanie dowodu tożsamości (dokument konieczny do uzyskania przepustki tymczasowej). Udział w wizji lokalnej nie jest obowiązkowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001