2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVK Žďársko FVE
Beschreibung: Dodávka fotovoltaických panelů, včetně konstrukce pro jejich umístění a všeho potřebného materiálu, výrobků, konstrukcí a zařízení nutných pro řádné dodání provozuschopné fotovoltaické elektrárny, montáž konstrukcí, instalace fotovoltaických panelů, napojení fotovoltaických panelů na střídače a napojení na elektrickou síť v objektu zadavatele, oživení systému a jeho zkušební provoz; u některých FVE bude třeba v závislosti na technologii FVE provést úpravy střešní konstrukce.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1
Beschreibung: FVE Mostiště - 177,94 kWp FVE ČOV Nové Město na Moravě - 49,20 kWp FVE ČOV Velké Meziříčí (část umístěná na pozemku p.č. 5489/9 v k.ú. Velké Meziříčí) - 313,2 kWp
Interne Kennung: část 1