2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach usługi segregacji sieci komputerowej oraz usługa opracowania i wdrożenia dokumentacji cyberbezpieczeństwa wraz z platformą e-lerningową dla Szpitala Powiatowego w Radomsku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach usługi segregacji sieci komputerowej oraz usługa opracowania i wdrożenia dokumentacji cyberbezpieczeństwa wraz z platformą e-lerningową dla Szpitala Powiatowego w Radomsku . 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na części / pakiety NR 1 i NR 2 : Pakiet nr 1 – Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach usługi segregacji sieci komputerowej - Załącznik nr 1 /1 do swz Pakiet nr 2 – Usługa wykonania i wdrożenia dokumentacji cyberbezpieczeństwa wraz z dostawą i wdrożeniem platformy szkoleniowej z zakresu cyberbezpieczeństwa - Załącznik nr 1/2 do swz 3. Szczegółowy opis zamówienia opisany został w Załączniku nr 1/1 i nr 1/2 do Swz 4. Przedmiot zamówienia jest podzielony na pakiety/ części-w ilości 2 pakietów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32428000 Netzwerkaufrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72710000 Lokalnetz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach usługi segregacji sieci komputerowej, polegającej na zintegrowaniu pakietu usług i dostaw w zakresie modernizacji systemów bezpieczeństwa, sieci LAN/WiFi oraz zarządzania infrastrukturą IT” Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: W ramach zamówienia Wykonawca zrealizuje wszystkie zadania wskazane w poniższych rozdziałach: 1. Aktualizacja systemu zapory sieciowej – aktualizacja licencji , maintanace oraz wdrożenie rozwiązań zgodnie z wymaganiami lub wymiana urządzeń oraz przedłużenie wsparcia na okres 36 miesięcy wraz z ochroną poczty email. 2. Dostawa i wdrożenie oprogramowania do ochrony poczty elektronicznej. 3. Dostawa i wdrożenie oprogramowania do kopii poczty elektronicznej 4. Usługę przeprojektowania i przekonfigurowania sieci lokalnej – segmentacja logiczna. 5. Dostawę przełączników dostępowych – 3 szt. 6. Dostawę i instalację punktów dostępowych sieci WiFi – 10 szt. 7. Aktualizację systemu kontroli dostępu do sieci (NAC). 8. Usługę wdrożenia Public Key Infrastructure (PKI). 9. Dostawę i wdrożenie oprogramowania do centralnego zarządzania stacjami roboczymi. 10. Przeprowadzenie szkoleń dla kadry IT w zakresie wdrożonych rozwiązań. W ramach zamówienia Wykonawca przedstawi Zamawiającemu Analizę Przedwdrożeniową (AP) oraz Projekt Techniczny (PT) planowanego rozwiązania. Szczegóły w załączniku nr 1/1 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: „ Usługa wykonania i wdrożenia dokumentacji cyberbezpieczeństwa wraz z dostawą i wdrożeniem platformy szkoleniowej z zakresu cyberbezpieczeństwa” Przedmiot Zamówienia obejmuje dwa zadania: Zadanie1: Aktualizację oraz opracowanie dokumentacji i procesów wymaganych i zgodnych z rozporządzeniem o Krajowych Ramach Interoperacyjności oraz ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa dla Operatora Usługi Kluczowej - Szpitala Powiatowego w Radomsku. Zadanie 2 : Platforma e-lerningowa z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników Szpitala Powiatowego w Radomsku pracujących na systemach informatycznych. Szczegóły w załączniku nr 1/2 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz