649876-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – „Rozbudowa posiadanej infrastruktury serwerowej systemów utrzymywanych przez WUSIM”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rozbudowa posiadanej infrastruktury serwerowej systemów utrzymywanych przez WUSIM”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Rozbudowa posiadanej infrastruktury serwerowej systemów utrzymywanych przez WUSIM”. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung191/BŁiI/25/EZ/PMP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, w którym w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o zamówieniu, oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 2. Wykonawcy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. Wykonawcy zobowiązują się nie podnosić jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu względem Zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 ustawy Pzp. 4. Zamawiający przewiduje przeprowadzenie uprzedniej oceny ofert zgodnie z procedurą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 5. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 6. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Rozbudowa posiadanej infrastruktury serwerowej systemów utrzymywanych przez WUSIM”.