649894-2026 - Wettbewerb
Lettland – Bauaufsicht – Būvuzraudzība objektam “Energoefektīva vides izglītības centra ēkas izbūve, modernizējot esošo administrācijas ēku”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvuzraudzība objektam “Energoefektīva vides izglītības centra ēkas izbūve, modernizējot esošo administrācijas ēku”
Beschreibung: Būvuzraudzība objektam “Energoefektīva vides izglītības centra ēkas izbūve, modernizējot esošo administrācijas ēku”
Interne Kennung: LRAS 2026/15
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gadījumā, ja Būvdarbu kopējais ilgums no Būvuzrauga neatkarīgu un objektīvu iemeslu dēļ tiek pagarināts, attiecīgi tiek pagarināts būvuzraudzības termiņš. Būvuzraudzības darbu izpildes termiņa pagarinājuma apmaksa par laiku, kas nepārsniedz 1 (vienu) mēnesi ietverta Līguma 6.1. punktā noteiktajā Līguma summā.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: LRAS 2026/15
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options: