2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych pojazdów silnikowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych pojazdów silnikowych: 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych typu śmieciarki z kabinami niskopodłogowymi typu „low-entry” i zabudową dwukomorową, przystosowanych do odbioru odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych selektywnie, zasilanych olejem napędowym o dopuszczalnej masie całkowitej 26 000 kg, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi odpowiednio: załącznik nr 9 do SWZ oraz załącznik nr 9a do SOPZ
Interne Kennung: ZP.PN.06.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 Stück