6499-2025 - Ergebnis
Polen – Werbekampagnen – Kompleksowa realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej tematyki zmiany klimatu w ramach projektu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej tematyki zmiany klimatu w ramach projektu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej tematyki zmiany klimatu w ramach projektu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung580649-2024
Interne KennungSR-XI.052.5.17.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji w dniu 26.01.2024 r. i opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem: 2024/S 20-59081 z dnia 29.01.2024 r. Numer publikacji ogłoszenia: 59081-2024, Numer wydania Dz.U. S: 20/2024, Data publikacji: 29/01/2024. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 29.01.2024 r.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
LosLOT-0001