2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych na terenie miasta Grajewo od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i części nieruchomości niezamieszkałych w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2026 r. (nie wcześniej niż od 9.01.2026 r.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych powstałych i zebranych na terenie nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Miasta Grajewo i bezpośredni transport do właściwej dla poszczególnych frakcji odpadów komunalnych Instalacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych na terenie miasta Grajewo od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i części nieruchomości niezamieszkałych w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2026 r. (nie wcześniej niż od 9.01.2026 r.).
Interne Kennung: GK.271.2.2025