2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów i sortera próbek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów i materiałów zużywalnych do badań immunochemicznych (zwanych dalej towarem) oraz dzierżawa 2 analizatorów immunochemicznych, sortera próbek oraz 2 zestawów komputerowych, minimum 2 klimatyzatorów oraz urządzenia UPS i stacji uzdatniania wody do analizatorów (zwanych dalej łącznie przedmiotem dzierżawy) dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego, spełniających opis i parametry graniczne oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i z „Parametrami granicznymi” i „Parametrami ocenianymi” stanowiącymi Załączniki nr 1a1,1a2 do SWZ Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. W ramach pakietu Zamawiający wymaga złożenia oferty pełnej, tj.: oferta musi obejmować całość przedmiotu zamówienia pod względem asortymentu jak i ilości. W przeciwnym wypadku oferta zostanie odrzucona jako niezgodna z warunkami zamówienia.) UZASADNIENIE: nie ma możliwości podziału zamówienia na części z uwagi na kompatybilność odczynników z analizatorem
Interne Kennung: 128/PN/ZP/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie zastosowania procedury wskazanej w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP - Konieczność utrzymania ciągłości badań laboratoryjnych z zakresu immunochemii i ich zabezpieczenie do momentu przygotowania postępowania przetargowego na okres 36 miesięcy. Skrócenie terminów postępowania jest niezbędne do zabezpieczenia ciągłości pracy i dostępności do badań laboratoryjnych u Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów i materiałów zużywalnych do badań immunochemicznych (zwanych dalej towarem) oraz dzierżawa 2 analizatorów immunochemicznych, sortera próbek oraz 2 zestawów komputerowych, minimum 2 klimatyzatorów oraz urządzenia UPS i stacji uzdatniania wody do analizatorów (zwanych dalej łącznie przedmiotem dzierżawy) dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego, spełniających opis i parametry graniczne oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i z „Parametrami granicznymi” i „Parametrami ocenianymi” stanowiącymi Załączniki nr 1a1,1a2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet