649923-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – Energie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energie
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van Energie aan het Avicenna College. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2023/1013TK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd bij één jaar vast: De looptijd van de Overeenkomst is vastgesteld op 12 maanden. Startdatum: 1 januari 2024 00:00 uur Einddatum: 31 december 2024 24:00 uur Optiejaren: drie (3) maal één (1) jaar Looptijd bij twee jaar vast: De looptijd van de Overeenkomst is vastgesteld op 24 maanden. Startdatum: 1 januari 2024 00:00 uur Einddatum: 31 december 2025 24:00 uur Optiejaren: twee (2) maal één (1) jaar